15:37 10.05.2017

"Безвіз" для українців затвердять 11 травня на рівні міністрів сільського господарства країн ЄС

Міністри країн-членів Європейського Союзу з питань сільського господарства та рибальства затвердять надання безвізового режиму для України на засіданні 11 травня.

Так, згідно з порядком денним засідання, міністри затвердять низку законодавчих питань, зокрема і питання "звільнення від віз громадян ЄС під час поїздок в Україну та громадян України, власників біометричних паспортів, під час поїздок до ЄС".

Зокрема, міністри розглянуть Регламент Європейського парламенту і Ради ЄС, що вносить зміни до постанови №539/2001, в якій зазначені треті країни, чиї громадяни під час перетину зовнішніх кордонів повинні мати візу, і країни, чиї громадяни звільняються від такої вимоги (Україна).

Це питання планують розглянути близько 11-ї за київським часом.

Як повідомлялося, на консультаціях країн-членів ЄС, представників Європарламенту та Єврокомісії 28 лютого було досягнуто згоди про запуск візової лібералізації для громадян України.

Тріалог між Радою ЄС, ЄК та Європарламентом про надання України безвізового режиму завершився 1 березня.

Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) 2 березня підтвердив рішення, досягнуте у рамках тріалогу.

Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ (LIBE) 9 березня затвердив проект про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги.

Депутати Європарламенту більшістю голосів 6 квітня підтримали надання українцям безвізового режиму з ЄС.

Таким чином, завершення процесу лібералізації візового режиму потребує ще кількох процедурних моментів, зокрема затвердження Радою ЄС.

Після цього документ має бути підписаний президентом Європарламенту і представником головуючої в ЄС країни та опублікований в офіційному журналі ЄС.

Рішення про запровадження безвізового режиму набуде чинності через 20 днів із моменту опублікування.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА