11:49 12.05.2017

Порошенко: Отримавши безвіз, Україна остаточно оформила розлучення з Росією

Президент України Петро Порошенко вважає, що, отримавши безвізовий режим, Україна остаточно відходить від Росії і повертається додому в Європу.

"Я б сказав, що сьогодні Україна остаточно оформила своє розлучення з Російською імперією і саме так по-філософськи ми маємо це сприймати", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "1+1" у четвер увечері.

За його словами, відтепер діятимуть три свободи - свобода руху товарів, капіталів і людей.

"Йдеться не лише і не так про безвізовий перетин кордону, йдеться про повернення України до історичного місця в складі європейських країн", - сказав президент.

Він зазначив, що були перешкоди всередині країни і навіть деякі єврооптимісти публічно зверталися до керівництва Єврокомісії та Євросоюзу з закликом не давати Україні безвіз.

Також, за словами П. Порошенка, були і зовнішні перешкоди, зокрема, спроби мобілізувати антиєвропейські сили всередині ЄС, щоб не давати Україні безвізовий режим.

Крім того, П. Порошенко наголосив, що надання безвізового режиму для ЄС важливо для політики деокупації Криму і Донбасу, оскільки створює додаткову мотивацію повернутися для жителів окупованих українських територій.

"Коли ми говоримо про повернення окупованих територій політико-дипломатичним шляхом, це означає створення умов, коли жителі (окупованих територій) будуть зацікавлені в тому, щоб повернутися в Україну і отримати українські паспорти", - сказав президент.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА