10:16 01.06.2017

У сенаті США пропонують нові санкції проти Росії

Керівники комітету із банків сенату США пропонують посилити санкції стосовно Росії через її дій в Україні та у Сирії, а також у кіберпросторі.

Як повідомило агентство Блумберг, з такою пропозицією виступили в середу голова комітету із банків сенатор з Айдахо Майк Крейпо і співголова від демократів сенатор з Огайо Шеррод Браун.

За відомостями агентства, така пропозицію сенаторів свідчить про намір частини конгресменів перешкодити президенту США поліпшити відносини з Росією.

Зокрема, повідомляє агентство з посиланням на М. Крейпо і Ш. Брауна, їхній законопроект надасть можливість розширити санкції проти таких секторів економіки, як металургія і залізниці.

"Це надасть змогу законодавчо закріпити і посилити санкції, що впливають на російські проекти в сфері енергетики і боргове фінансування в ключових секторах економіки ", - наводить агентство текст прес-релізу сенаторів.

"Незважаючи на санкції, Росія як і раніше залишається ворожою, непокірною державою, розгортає свою військову діяльність, і застосовує ресурси кібернетичного інформаційного шпіонажу та економічні важелі, щоб завдати шкоди США і внести розкол між ними та їхніми союзниками", - наголошується в повідомленні сенаторів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА