12:30 10.06.2017

Порошенко запустив символічний "таймер безвізу"

Порошенко запустив символічний "таймер безвізу"

Президент України Петро Порошенко запустив символічний "таймер безвізу", який відлічить останні 12 годин до набуття чинності безвізового режиму з Євросоюзом.

"Через 12 годин останній звук зворотного відліку ознаменує справдження наших надій. Він ознаменує падіння хай не бетонної берлінської стіни, але паперової завіси, що довгі роки відділяла українців від європейської сім'ї. І сьогодні о 12-й годині ночі, коли настане історична дата 11 червня, ця паперова завіса впаде", - сказав президент у суботу під час запуску символічного "таймера безвізу" біля Адміністрації президента.

За його словами, це не завершення шляху, а потужне продовження реформ у країні.

"Я вірю: Україна буде в НАТО, я вірю, Україна буде в Євросоюзі й ніщо, ніхто і ніколи нас не зупинить", - сказав він.

У свою чергу глава представництва Євросоюзу в Україні Г’юг Мінгареллі додав, що безвізовий режим буде сприяти розвитку відносин між ЄС і такий великою європейською країною як Україна, а також зміцненню контактів між українцями і громадянами країн Євросоюзу.

Після виступів П.Порошенка і Г.Мінгарелі натиснули символічний "таймер безвізу", який відлічить останні 12 годин візового режиму з ЄС.

Як відомо, безвізовий режим України з Євросоюзом набуде чинності в ніч на 11 червня 2017 року. Всі громадяни України за наявності біометричного паспорта можуть відвідувати 30 країн Європи без віз і перебувати там до 90 днів протягом 180 днів, а саме всі країни-члени ЄС, крім Великої Британії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА