11:54 19.06.2017

Лідер фракції "Самопоміч" Березюк оголошує голодовку

Керівник парламентської фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив голодовку на знак підтримки жителів Львова та протесту проти дій центральної влади.

"Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні в державі, я як людина, як лікар і народний депутат України прийняв екстраординарне для себе рішення, хоча не думав, що прийматиму це рішення в XXI столітті, - я оголошую голодовку", - сказав він на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в Києві в понеділок.

О.Березюк зазначив, що таке рішення він прийняв на знак підтримки львів'ян, які "завжди терплячі і толерантні до влади, тому що вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава в особі центральної влади над ними знущається цинічно".

Крім того, керівник фракції "Самопоміч" додав, що наважився на такий крок, протестуючи проти знущання з міста Львова.

"Львів на сьогодні окупований ворогом. Рік тому до цього міста волі, яке завжди було і буде на передовій боротьби за Україну... прийшов ворог, який протягом року, цинічно обманюючи на кожному кроці, знущається не лише з керівника міста або політичної сили, знущається з людей, які там живуть", - заявив він.

Раніше цього дня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що в місті накопичилося 8500 тонн твердих побутових відходів (ТПВ), які нікуди вивозити, а центральна влада мовчить у відповідь на прохання Львова про допомогу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА