12:29 19.06.2017

Коли російські війська покинуть Донбас, санкції можна буде знімати - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що без запроваджених обмежувальних заходів стосовно Російської Федерації за незаконну анексію Криму та окупацію Донбасу Європа була б уразливою.

"Санкції - єдиний захист і єдина лінія між добром і злом, яку провів Захід, коли Росія порушила всі договори. Відсутність санкцій означає відсутність відмінності між міжнародним правом і безправ'ям. Без санкцій Європа була б іншою, слабкішою", - сказав П.Клімкін в інтерв'ю австрійському журналу Profil.

Міністр додав, що після того, як російські війська покинуть Донбас, можна буде знімати санкції.

"Нам потрібні санкції не як стратегія, а як інструмент, щоб змусити Росію виконати Мінські домовленості та припинити окупацію Криму. Як тільки росіяни залишать Донбас, можна буде поступово знімати санкції. Тут ми не маємо нічого проти", - наголосив глава МЗС України.

Він також додав, що в питанні санкцій йдеться не лише про Україну, а й про те, "чи ґрунтується ще Європа взагалі на правилах або ж надалі допускатиме агресивні дії Росії".

Водночас П. Клімкін зазначив, що Євросоюз підтримує Україну, але уточнив: "Чи робить ЄС для України достатньо? Можливо, ні".

За його словами, перспектива членства України в ЄС з'явиться лише тоді, коли обидві сторони будуть до цього готові.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА