16:24 24.07.2017

Порошенко підписав закон про скасування штрафів за несвоєчасне подання накладних жертвами кібератаки - Южаніна

Порошенко підписав закон про скасування штрафів за несвоєчасне подання накладних жертвами кібератаки - Южаніна

Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомляє про підписання президентом України Петром Порошенком закону про звільнення постраждалих від кібератаки 27 червня від штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних та надання їм права зареєструвати їх до 31 липня .

"Президент підписав закон України від 13.07.2017 №2143-VIII у "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків). У найближчому номері "Голосу України" закон буде опубліковано. Цей закон вступає в силу з дня, наступного за днем його опублікування ", - написала Н.Южаніна на своїй сторінці в соцмережі Facebook в понеділок.

Як повідомлялося, Верховна Рада підтримала відповідний законопроект №6684 на засіданні 14 липня 257 голосами.

Документ, авторами якого виступили члени комітету з питань податкової і митної політики, передбачає звільнення платників податків від штрафів за несвоєчасну реєстрацію у відповідних єдиних реєстрах податкових та акцизних накладних (НН) та розрахунків коригування (НН/РК), складених у період з 1 до 30 червня.

Крім того тимчасово, до 31 грудня 2017 року, у разі втрати і/або пошкодження інформації (зокрема, інформації, що міститься в базах даних обліку платника податків) через вірус і за наявності документів, що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 календарних днів з дня набуття чинності законом зобов'язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку. У цей же термін він зобов'язаний відновити цю інформацію.

У разі неможливості проведення перевірки платника податків у таких випадках строки проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом до дати відновлення такої інформації, але не пізніше 31 грудня 2017 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко зустрінеться з Волкером наступного тижня

Головні організатори акції в Києві мали намір дестабілізувати ситуацію в Україні - Порошенко

Порошенко просить КС у найкоротші терміни розглянути законопроекти щодо скасування депутатської недоторканності для голосування на нинішній сесії

Соболєв і Левченко передали законопроект про антикорупційні суди в АП, мітингуючі повертаються до Ради

Порошенко сподівається, що ВР на наступній сесії скасує депутатську недоторканність

Порошенко налаштований на ухвалення закону про Антикорупційний суд до кінця року - І.Луценко

Зустріч Порошенка з групою нардепів - учасників акції під Радою не відбулася

Найєм, Заліщук і Левченко вирушили на зустріч з Порошенком

Порошенко готовий особисто зустрітися з нардепом Найємом

Порошенко обговорив із президентом Румунії закон про освіту та запросив його в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА