17:10 26.07.2017

Coreper обговорив можливі санкції стосовно Росії за постачання турбін Siemens до Криму

Постійні представники країн ЄС до Брюсселя в середу на засіданні свого комітету (Coreper) обговорили пропозицію для Ради ЄС про можливі санкції для фізичних і юридичних російських осіб у зв'язку з поставками турбін Siemens до Криму, повідомило "Інтерфаксу" дипломатичне джерело в інститутах Євросоюзу.

"Я можу підтвердити, що можливість розширення списку санкцій (за підрив суверенітету України) було обговорена сьогодні на засіданні Coreper на основі пропозиції Німеччини", - сказав співрозмовник агентства.

"Обговорення було консенсусним, ініціатива Німеччини отримала широку підтримку. Наступним кроком є технічна робота з підготовки відповідних правових актів для публікації в "Офіційному журналі "Євросоюзу", - сказало джерело.

"Далі Ради ЄС необхідно буде затвердити законодавчі акти. Ймовірно, це може бути зроблено за письмовою процедурою", - пояснив співрозмовник агентства.

У відповідь на прохання назвати осіб та організації, які потрапили під санкції, джерело сказало, що на цій стадії процедури цього зробити не можна.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА