09:54 09.08.2017

Депутат Фріз запропонувала РНБО заходи щодо мінімізації загроз підривної діяльності РФ із боку території ПМР

Народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Ірина Фріз направила секретареві Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександру Турчинову звернення з пропозиціями мінімізації загроз російської підривної роботи проти України з боку території самопроголошеної невизнаної Придністровської молдавської республіки, а також повернення Тирасполя до виконання зобов'язань у рамках мирної угоди.

Як повідомила прес-служба партії, І.Фріз зазначила, що останнім часом із боку ПМР продовжують надходити сигнали, які, зокрема, вказують на її дії з виходу з мирної угоди та іншого бачення змісту міжнародних документів з придністровського врегулювання.

"Після того, як влада ПМР порушила питання використання прапора РФ як державного, так званий глава уряду ПМР Олександр Мартинов заявив про наміри Тирасполя легітимізувати інститут судових виконавців РФ на території ПМР", - зазначила депутат.

І.Фріз вважає, що українці є свідками послідовних кроків ПМР за мовчазної згоди Кремля на аншлюс із РФ. "Оскільки всім зрозуміло, що немає жодних державних інституцій ПМР, а є маріонеткове керівництво сепаратистської невизнаної території, політика Тирасполя свідчить про чергове порушення міжнародних угод з боку Росії", - заявила вона.

Крім того, політик звертає увагу на появу в Росії окремих матеріалів, що розглядають плани проведення наступальної операції на південній ділянці Одеської області, висадки російського десанту з метою організації "коридору" до ПМР.

І.Фріз упевнена, що такий розвиток ситуації на південно-західному напрямку потребує від України рішучих політико-дипломатичних дій.

І.Фріз - голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА