13:28 09.08.2017

Клімкін: Заяви Лінднера щодо Криму "спонукають агресора" до подальших злочинів

Клімкін: Заяви Лінднера щодо Криму "спонукають агресора" до подальших злочинів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав заяви голови Вільної демократичної партії (ВДП) Німеччини Крістіана Лінднера про необхідність розгляду питання окупованого Росією Криму як "тимчасового рішення на невизначений термін" для розвитку відносин із Москвою такими, що "спонукають агресора до подальших злочинів".

"Ми дуже стурбовані, що деякі політики, як зараз голова ВДП Крістіан Лінднер, раз у раз намагаються проігнорувати або навіть виправдати очевидні порушення міжнародного права. Тим самим вони спонукають агресора до подальших злочинів і перетворюються на співучасників путінських злочинів", - сказав П.Клімкін у коментарі Bild.

Глава МЗС України наголосив, що необхідно і далі боротися всіма політичними та дипломатичними способами за звільнення Криму.

"Ми твердо переконані, що санкції необхідно не лише зберегти, а й посилити. Вони є єдиним мирним засобом, щоб поставити Росію на місце і встановити мир у Криму та на Донбасі", - додав П.Клімкін.

Раніше, 5 серпня, К.Лінднер виступив за коригування курсу Берліна стосовно Росії, заявивши, що "безпека і благополуччя в Європі залежать, зокрема, від відносин із Москвою", а окупований Крим слід розглядати як "тимчасове рішення на невизначений термін".

Пізніше лідер німецьких лібералів наголосив, що він не мав на увазі визнання анексії Криму та інших імперських жестів Кремля", що "суперечить міжнародному праву, проте, на його думку, не можна ставити вирішення будь-якого іншого питання в залежність від врегулювання проблеми з Кримом.

8 серпня К.Лінднер знову наголосив, що анексія Росією Криму суперечить нормам міжнародного права, але, "оскільки в довгостроковій перспективі рішення знайдено не буде, цей конфлікт слід заморозити. Так можна буде перевірити на менш критичних ділянках, чи має намір Росія змінювати свою імперську та агресивну політику".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Клімкін про зустріч в "нормандському форматі": Наступного разу будемо збирати всіх міністрів

Порошенко: Повернення Криму – наш пріоритет

Порошенко: Переговори з РФ можливі лише після повернення окупованих територій Донбасу і Криму

Глава МЗС України і голова комітету із зовнішніх справ Бундестагу обговорили перспективу місії миротворців на Донбасі

Зустріч з Лавровим, можливо, дасть поштовх вирішенню гуманітарних проблем

Клімкін: Працюємо над тим, щоб зустріч в "нормандському форматі" глав МЗС відбулася в суботу

Клімкін після розмови з Лавровим: Поки що про миротворчу місію на Донбасі не домовилися

Глави МЗС РФ і України почали переговори в Мюнхені

Зустріч "нормандської четвірки" на рівні глав МЗС відбудеться в п'ятницю пізно ввечері або в суботу

Клімкін: Склад і кількість миротворців ООН на Донбасі - "технічне питання", а фундаментальним є політичне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА