13:28 09.08.2017

Клімкін: Заяви Лінднера щодо Криму "спонукають агресора" до подальших злочинів

Клімкін: Заяви Лінднера щодо Криму "спонукають агресора" до подальших злочинів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав заяви голови Вільної демократичної партії (ВДП) Німеччини Крістіана Лінднера про необхідність розгляду питання окупованого Росією Криму як "тимчасового рішення на невизначений термін" для розвитку відносин із Москвою такими, що "спонукають агресора до подальших злочинів".

"Ми дуже стурбовані, що деякі політики, як зараз голова ВДП Крістіан Лінднер, раз у раз намагаються проігнорувати або навіть виправдати очевидні порушення міжнародного права. Тим самим вони спонукають агресора до подальших злочинів і перетворюються на співучасників путінських злочинів", - сказав П.Клімкін у коментарі Bild.

Глава МЗС України наголосив, що необхідно і далі боротися всіма політичними та дипломатичними способами за звільнення Криму.

"Ми твердо переконані, що санкції необхідно не лише зберегти, а й посилити. Вони є єдиним мирним засобом, щоб поставити Росію на місце і встановити мир у Криму та на Донбасі", - додав П.Клімкін.

Раніше, 5 серпня, К.Лінднер виступив за коригування курсу Берліна стосовно Росії, заявивши, що "безпека і благополуччя в Європі залежать, зокрема, від відносин із Москвою", а окупований Крим слід розглядати як "тимчасове рішення на невизначений термін".

Пізніше лідер німецьких лібералів наголосив, що він не мав на увазі визнання анексії Криму та інших імперських жестів Кремля", що "суперечить міжнародному праву, проте, на його думку, не можна ставити вирішення будь-якого іншого питання в залежність від врегулювання проблеми з Кримом.

8 серпня К.Лінднер знову наголосив, що анексія Росією Криму суперечить нормам міжнародного права, але, "оскільки в довгостроковій перспективі рішення знайдено не буде, цей конфлікт слід заморозити. Так можна буде перевірити на менш критичних ділянках, чи має намір Росія змінювати свою імперську та агресивну політику".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Формальної реакції Заходу на затримання Саакашвілі не буде, вважає Клімкін

Клімкін сподівається на вирішення мовного питання з угорцями в Україні

Клімкін запевнив у дружніх відносинах з Польщею

Радники президентів країн "нормандської четвірки" в Мінську обговорять питання безпеки та гуманітарні проблеми на Донбасі

Клімкін на зустрічі з Лавровим обговорив питання звільнення незаконно утримуваних українців

Чийгоз та Умеров закликали міністрів країн ОБСЄ продовжити тиск на РФ

Клімкін констатує, що етнічні угорці покидають Закарпаття

Клімкін констатує, що етнічні угорці залишають Закарпаття

Чийгоз і Умеров закликали міністрів країн ОБСЄ продовжити тиск на РФ, Клімкін - за міжнародну платформу для сприяння деокупації Криму

Клімкін після зустрічі з Лавровим: ми повинні зняти питання обміну заручниками в найближчі тижні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА