11:11 08.09.2017

На неформальній зустрічі нардепів від БПП із Порошенком були присутні Гройсман, Кличко і Луценко

На неформальній зустрічі народних депутатів фракції "Блок Петра Порошенка" з президентом України були присутні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та члени Кабінету Міністрів, генеральний прокурор Юрій Луценко і київський міський голова Володимир Кличко, повідомив журналістам народний депутат з цієї фракції Олексій Гончаренко.

"Там були лише народні депутати, члени уряду, президент... Гройсман та інші міністри, які були за квотою БПП", - сказав О. Гончаренко журналістам в кулуарах Верховної Ради в п'ятницю.

За його словами, на зустрічі також був присутній генеральний прокурор України Ю.Луценко. "Він свідомо сказав "я без папки" - і все видихнули", - сказав депутат, пояснивши, що таким чином Ю.Луценко пожартував, що прийшов на неформальну зустріч без будь-яких подань на народних депутатів.

За словами народного депутата Валерія Карпунцова, зустріч проходила в державній резиденції "Залісся"). "Це була зустріч у форматі team building, об'єднання команди, обговорення поточних питань... Це було абсолютно неформальне спілкування. Зрозуміло, що говорили про політику, але не так багато, як ви думаєте", - розповів парламентар.

За його словами, багато депутатів давно не бачилися і обговорювали життєві питання. "Зустріч була ефективною і добре відбулася", - зазначив В.Карпунцов, додавши, що ніяких скандалів на зустрічі не було.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА