14:00 11.09.2017

Саакашвілі визначиться зі своїми подальшими діями після консультацій з іншими політичними силами

Лідер партії "Рух нових сил", екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що визначиться зі своїми подальшими діями після консультацій з різними політичними силами.

Під час брифінгу у Львові, відповідаючи на запитання журналістів, чи має намір він залишатися у Львові, М.Саакашвілі сказав: "Я зараз консультуюся з різними політичними силами. Де вони будуть, там і я буду, ми над цим працюємо".

Політик також заявив, що у нього немає власних амбіцій "щодо жодних посад". "Але те, що вони (влада України - ІФ) мене бояться, значить, що я щось вмію. Я вмію робити реформи", - висловив думку він.

Раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко за підсумками наради з М.Саакашвілі в готелі "Леополіс" у Львові заявила про намір демократичних опозиційних політичних сил об'єднати зусилля після подій на українсько-польському кордоні під час прибуття в Україну М.Саакашвілі.

"Після всіх вчорашніх подій сьогодні всі опозиційні, демократичні проєвропейські сили почали консультації для спільної координації дій та об'єднання наших зусиль з тими силами суспільства, які готові проходити шлях становлення України спільно і до перемоги", - сказала вона.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА