13:53 12.09.2017

Вирок Чийгозу ґрунтується на законах РФ, але стосується подій до окупації Криму

Вирок Чийгозу ґрунтується на законах РФ, але стосується подій до окупації Криму

Вирок заступнику голови меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу базується на законодавстві РФ, хоча стосується подій до окупації Криму, зазначають у моніторинговій місії ООН з прав людини.

"Учора "Верховний суд" Криму засудив Ахмета Чийгоза, заступника голови меджлісу кримських татар, до восьми років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Зазначаємо, що цей вирок стосується подій 26 лютого 2014 року, які відбувалися до окупації Криму, і цей вирок є фактичним виконанням законодавства РФ у Криму", - сказала голова моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Фіона Фрейзер на брифінгу в Києві у вівторок, презентуючи 19-ту доповідь ООН щодо ситуації з правами людини в Україні.

Як повідомлялося, 11 вересня так званий Верховний суд Криму засудив до восьми років ув'язнення в колонії заступника голови меджлісу кримськотатарського народу А.Чийгоза.

А.Чийгоза затримали 29 січня 2015 року в Криму за підозрою в організації та участі в масових заворушеннях 26 лютого 2014 року, фактично - за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею кримського парламенту, коли мітингувальникам протистояли проросійські активісти, зокрема з партії "Русское единство".

Міністр юстиції України Павло Петренко під час зустрічей в Раді Європи порушить питання стосовно українських політв'язнів у Росії та окупованому нею Криму, а також ухвалення т. зв. владою Криму незаконного вироку заступнику голови меджлісу кримськотатарського народу А.Чийгозу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА