15:24 21.09.2017

Більшість українців не схвалюють роботу Порошенка, Гройсмана та Парубія на їхніх посадах

Більшість українців не схвалюють роботу Порошенка, Гройсмана та Парубія на їхніх посадах

Понад 74% українців не схвалюють роботу президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради Андрія Парубія на їхніх посадах, близько двох третин вважають, що ситуація в Україні йде в неправильному напрямі, свідчать результати опитування.

Згідно з опитуванням, проведеним Центром соціальних досліджень "Софія", 45,6% респондентів категорично не схвалюють роботу П.Порошенка на посаді президента, 29% скоріше не схвалюють, 18,1% скоріше схвалюють і 3,4% цілком схвалюють.

Роботу В.Гройсмана на посаді прем'єр-міністра повністю не схвалюють 45,7%, скоріше не схвалюють 28,5%, скоріше схвалюють 17,9% і цілком схвалюють 2,9% респондентів.

Категорично не схвалюють роботу А.Парубія 49,3% опитаних, 24,9% скоріше не схвалюють, 14,3% скоріше схвалюють, 2,8% цілком схвалюють.

Також 37,8% українців, які взяли участь в опитуванні, вважають, що справи в Україні однозначно йдуть у неправильному напрямі, 24,5% - швидше в неправильному напрямі, 15,9% вважають, що ситуація в Україні розвивається швидше в правильному напрямі і 3,9% - що однозначно в правильному напрямі. При цьому 12,8% зазначили, що Україна розвивається і в правильному, і в неправильному напрямах одночасно.

Головним завданням, яке необхідно вирішувати наразі в Україні, респонденти вважають урегулювання конфлікту на Донбасі (59,1%), боротьбу з корупцією (41,5%), зниження тарифів на послуги ЖКГ (36,1%), зниження цін на продукти й товари народного споживання (30,6%), збільшення пенсій (22,9%), боротьбу з безробіттям (20,3%), поліпшення соціального захисту населення (19,2%), відкриття нових підприємств, виробництв (16,1%), нормалізацію відносин із Російською Федерацією (10,8%), скасування депутатської недоторканності (10,4%), реформування судової системи (7,4%), зміцнення економічних і політичних зв'язків із Європою (5,7%).

Згідно з опитуванням, 68,3% українців не підтримують проведення активних бойових дій з метою повернення Україні непідконтрольних територій Донбасу і 22,7% підтримують такий варіант, навіть якщо це призведе до конфлікту з Росією.

Крім того, 38,2% опитаних вважають, що врегулювання конфлікту на Донбасі має відбутися шляхом повернення територій, підконтрольних так званим ДНР і ЛНР, до складу України, як це було до 2014 року. 18,3% респондентів вважають, що непідконтрольні території Донбасу мають отримати особливий статус і широку автономію на державній частині України. 13,1% вважають, що Україна має відгородитися від окупованих територій Донбасу, а вони - залишитися невизнаними республіками. 12,7% вважають, що так звані ДНР і ЛНР мають провести референдум під контролем міжнародних спостерігачів, і жителі цих територій повинні самі вирішити, як вони хочуть далі жити. 5,2% вважають, що Україна має офіційно визнати "незалежність" ДНР і ЛНР у рамках тих "кордонів", які склалися на сьогодні. І тільки 1,1% вважають, що конфлікт має вирішитися шляхом входження непідконтрольних територій Донбасу до складу Російської Федерації.

Це опитування проводилося з 4 по 13 вересня у всіх регіонах України, крім непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей і Криму. Було опитано 2111 респондентів, статистична похибка не перевищує 2,2%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У масові протести не вірять 26% українців, 68% не готові терпіти труднощі на час реформ

Майже 40% українців не вірять в успіх реформ і 42% не бачать їх

Майже 60% опитаних громадян України не підтримують проведення масових протестних акцій

Вступ України до ЄС підтримує більше ніж половина українців, вступ до НАТО - понад 43%

У разі дострокових виборів до ВР "Народний фронт" можуть замінити "Громадянська позиція" та "За життя"

Порошенко очолюює рейтинг кандидатів на президентських виборах

Лише 6,2% українців називають ситуацію в країні стабільною

Туск звинуватив правлячу польську партію в ізоляції країни в ЄС і погіршенні відносин з Україною

ВР має намір обмежити право батьків - боржників за аліментами керувати автомобілем і виїжджати за кордон

Число симпатиків Демократичної партії США знизилося до мінімуму за 25 років

ОСТАННЄ

США вперше за сім років збільшать чисельність військ

Саакашвілі, як і раніше, готовий очолити уряд України

Трамп схвалив оборонний бюджет США на 2018 рік

Більше 90% палестинців назвали рішення США по Єрусалиму порушенням їхніх інтересів

Саміт ЄС цього тижня розгляне питання щодо продовження економічних санкцій стосовно РФ

Посол Великої Британії відзначає необхідність злагодженості роботи в Україні антикорупційних і правоохоронних органів

Мінгареллі назвав слабкі та сильні сфери у виконанні Україною угоди про асоціацію з ЄС

Депутати Європарламенту критикують нападки української влади на органи боротьби з корупцією

Макрон і Меркель поінформують членів Європейської ради про виконання Мінських угод

Кучма скептично оцінює результативність можливої зустрічі лідерів "нормандської четвірки" найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА