11:30 23.09.2017

Введення миротворців ООН на Донбас забезпечить умови для місцевих виборів в ОРДЛО - Волкер

Введення миротворців ООН на Донбас забезпечить умови для місцевих виборів в ОРДЛО - Волкер

Введення миротворчих сил ООН на Донбас дозволить забезпечити умови для проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), заявив спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

"Це одна з причин гальмування Мінського процесу: з одного боку, є домовленість провести вибори, з іншого - в нинішніх умовах їх проведення є нереальним. Якщо буде знайдений прийнятний шлях залучення міжнародних миротворчих сил, тоді з'явиться безпечний інструмент, засіб фізичного контролю території. В умовах ефективного міжнародного моніторингу організація місцевих виборів можлива", - сказав К.Волкер в інтерв'ю щотижневому виданню "Дзеркало тижня. Україна" (ZN.UA), опублікованому в суботу.

За його словами, проведення виборів неможливе, доки Україна не отримає необхідного доступу до території. Крім того, для проведення виборів необхідно вирішити низку питань, пов'язаних з організацією виборчого процесу: чітко визначити, хто має право проголосувати, як повернути внутрішньо переміщених осіб і дати їм можливість брати участь у виборах.

"І, напевно, це має бути щось більше, ніж одні вибори, ніж просто одномоментне голосування. Це має бути серія виборів", - припустив К.Волкер.

Дипломат зазначив, що допомога миротворців у гарантуванні безпеки дасть змогу розраховувати на те, що російські війська підуть з території Донбасу.

"Отже, з'являться простір і час для здійснення необхідних політичних кроків. А це допоможе дійти до кінця Мінських угод", - підкреслив він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС скоротить число євродепутатів після Brexit

Можливість проведення виборів у диппредставництві РФ в Україні залежить від дій Москви в Криму

Трамп оголосив про новий пакет санкцій проти Північної Кореї

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Гватемали, Чилі та Мавританії

Віце-спікер сейму Польщі допускає внесення змін до закону про ІНП

Дострокові вибори до ВР можуть відбутися восени, припускають політологи

Закон про Нацбезпеку дасть змогу реформувати систему оборони України за стандартами НАТО - Фріз

Аллеров призначив службове розслідування щодо використання радянської символіки бійцями НГУ в Кривому Розі

У "зонах безпеки" біля району бойових дій на Донбасі військовослужбовці та правоохоронці зможуть проникати в житло громадян

Навіть якщо миротворці ООН не допоможуть вирішити конфлікт на Донбасі, вони прокладуть шлях - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА