16:23 06.10.2017

У Вашингтоні щодо України суперечностей немає, виконання "Мінська" стане першим кроком до зближення з РФ - Волкер

У Вашингтоні щодо України суперечностей немає, виконання "Мінська" стане першим кроком до зближення з РФ - Волкер

Виведення російських сил із території України і виконання Мінських угод стане першим твердим кроком до відновлення відносин між США і РФ, заявляє спецпредставник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер (Kurt Volker).

"У нас (у Вашингтоні - ІФ) однозначно консенсус - ми хочемо, щоб Росія допомогла добитися миру в Україні, вивела свої сили, і ми хочемо, щоб виконувалися Мінські домовленості. Якщо це відбудеться, це стане першим твердим кроком до відновлення американсько-російських відносин", - сказав К.Волкер в інтерв'ю російському виданню "Газета.Ru", оприлюдненому в п'ятницю.

Спецпредставник Держдепу також додав, що не помічав суперечностей з українського питання у Вашингтоні між різними відомствами - Держдепартаментом, Пентагоном, Радою нацбезпеки, а також із Конгресом.

"Мені здається, Росія занадто далеко зайшла з військовою присутністю в Україні, встановленням контролю над її територіями. І сьогодні це дійсно перешкода для відновлення американсько-російських відносин", - зазначив він.

За словами К.Волкера, президент США Дональд Трамп говорив про це на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у липні в Гамбурзі. Він наголосив, що "США хотіли б знайти шляхи для поліпшення взаємин із Росією".

Водночас у Москві офіційні особи постійно заявляють, що на Донбасі немає ані російських військ, ані російського озброєння.

Відповідаючи на запитання, чи допомагають санкції США в просуванні своєї зовнішньої політики в Україні, К.Волкер сказав: "Нинішні санкції міцно пов'язані з Мінськими угодами і націлені на те, щоб Росія забезпечила відновлення суверенітету і територіальної цілісності України".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА