16:23 06.10.2017

Волкер готовий обговорювати на зустрічі із Сурковим, зокрема, надання Україні летальної зброї

Волкер готовий обговорювати на зустрічі із Сурковим, зокрема, надання Україні летальної зброї

Спецпредставник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер (Kurt Volker) готовий обговорювати можливе постачання Україні летальної зброї США на зустрічі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

"Ми готові обговорювати все, що готовий обговорювати пан Сурков, у цьому сенс зустрічі", - сказав К.Волкер в інтерв'ю російському виданню "Газета.Ru", опублікованому в п'ятницю, відповідаючи на запитання, чи допускає він ескалацію обстановки на Донбасі у зв'язку з постачанням зброї.

"На мій погляд, ситуація така. Згідно зі статтею 51 Статуту ООН, кожна країна має право захищатися. Єдині бойові дії, які нині відбуваються, відбуваються на території України. Я думаю, що країна має право захищати себе", - пояснив спецпредставник Держдепу.

За його словами, загроза ескалації на Донбасі залишається. К.Волкер зазначив, що Росія сконцентрувала багато людей і техніки в зоні конфлікту.

"Сподіваюся, ситуація зміниться, перемир'я почне міцніти, а воюючі сторони будуть розведені. Але завжди є ризик, коли війська перебувають на такій невеликій відстані одне від одного. Тому нам здається, що миротворчі сили дуже допоможуть", - сказав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА