17:59 06.10.2017

Іллю Киву обрано головою Всеукраїнської профспілки співробітників МВС

Іллю Киву обрано головою Всеукраїнської профспілки співробітників МВС

6 жовтня 2017 р. у ході засідання Всеукраїнської профспілки працівників МВС України її головою одноголосно було обрано лідера Соціалістичної партії України, підполковника у відставці, екс-радника міністра внутрішніх справ, Іллю Киву.

За його словами, обрання стало для нього великою честю, шаною та великою відповідальністю одночасно.

«Сьогодні я був обраний на цю посаду і це обрання стало для мене одночасно і великою честю і одночасно відповідальністю перед тисячами співробітників МВС та їхніми сім’ями. Не секрет, що профспілки України дискредитовані, їм необхідні кардинальні зміни, оновлення кадрів та ідеології. Кардинальна зміна курсу і повне очищення. Тому починати мені доведеться з нуля», - зазначив Ілля Кива.

За його словами, випадок з МВС – особливий. Співробітники МВС захищають Україну на два фронти: від ворога усередині та ворога зовнішнього, на Сході. Але мало хто здогадується, що і вони самі потребують допомоги. Допомоги у захисті їхні соціальних гарантій, інтересів та прав, фізичної та моральної реабілітації.

Також, Ілля Кива наголосив, що вкрай важливим є повернення престижу людей у погонах та створення їм позитивного іміджу. Для цього необхідна координація з різноманітними структурами, з іншими профспілками.

«Ми розпочнемо рух з перезавантаження профспілкового руху в Україні. В першу чергу сьогодні змін потребує прогнила та корумпована структура Федерація профспілок України, керівництво котрої було призначено ще за часів Януковича. І фактично до останнього часу контролювалась олігархом-втікачем Фірташем. Наша завдання негайно повернути все, що було вкрадено та зберегти те, що лишилося», - додав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА