12:27 12.10.2017

Президент увів до складу Націнвестради керівників Cargil, General Electric, ArselorMittal та ще 14 міжнародних компаній

Президент увів до складу Націнвестради керівників Cargil, General Electric, ArselorMittal та ще 14 міжнародних компаній

Президент України Петро Порошенко затвердив особовий склад Національної інвестиційної ради, до якої увійшли президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті та керівники двох британських компаній - голова правління і гендиректор компанії Arcelor Mittal Limited Лакшмі Нівас Міттал та генеральний директор компанії Unilever NV Пол Палмен.

Відповідний указ №317/2017 "Питання Національної інвестиційної ради" від 10 жовтня 2017 року оприлюднено на офіційному сайті глави держави. Указ №365 від 29 серпня 2016 року доповнено в ньому абзацом такого змісту: "У роботі Ради з правом дорадчого голосу беруть участь представники Американської торговельної палати в Україні та Європейської бізнес асоціації".

Крім того, до складу Націнвестради увійшли голова правління Louis Dreyfus Holding B.V. Маргарита Луї-Дрейфус, гендиректор і президент групи компаній Vitol Holding B.V. Ян Тейлор, голова правління німецької компанії Меtro AG Олаф Кох і генеральний директор французької компанії Еngie SA Ізабель Кочер.

Крім того, за згодою до складу Націнвестради включено керівництво низки американських компаній: голова правління генеральний директор компанії Cargill Inc. Девід Макленнан, старший віце-президент General Electric, президент і генеральний директор компанії GE Transportation Джеймі Міллер, генеральний директор відділення Європа, Близький Схід та Африка банку Citigroup Inc. Джеймс Коулз, президент і генеральний директор компанії Holtec Іпternational, Inc. Кріс Сінгх, віце-президент корпорації International Finance Corporation Дімітріс Цицирагос, гендиректор компанії Bunge Limited Сорен Шродер.

До складу ради за згодою також включені президент державної нафтової компанії Азербайджану SOCAR Ровнаг Абдуллаєв, голова правління та генеральний директор групи компаній DP World (ОАЕ) Султан Ахмед Бін Сулайем, голова ради директорів компанії Huawei Technologies Co., Ltd (Китай) Яфан Сунь, президент і гендиректор компанії Posco Daewoo Corporation (Республіка Корея) Кім Янг-Санг.

Згідно із затвердженим складом Національної інвестиційної ради, що додається, її очолює президент П.Порошенко, а секретарем є радник глави держави Борис Ложкін.

До неї також входять прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр фінансів Олександр Данилюк, перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, міністр інфраструктури Володимир Омелян, міністр юстиції Павло Петренко. Також до складу ради включені голова Адміністрації президента України Ігор Райнін та його заступник Дмитро Шимків, а за згодою - голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Право дорадчого голосу отримали також представники Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Указ набуває чинності з дня опублікування.

Як зазначив на своїй сторінці в соцмережі Facebook Б.Ложкын, склад Національної інвестиційної ради почав формуватися майже рік тому. " Практично кожен учасник запрошувався особисто, кожен підтвердив свою участь. І список ще поповнюватиметься", - повідомив він.

При цьому Б.Ложкін зазначив, що для всіх, які увійшли до складу ради, є місце на інвестиційній карті України. Кожен є орієнтиром для інших компаній своєї галузі. Але головне - має досвід роботи у багатьох країнах, і через платформу НІР може запропонувати своє бачення першочергових кроків щодо вдосконалення бізнес-клімату в Україні.

Як повідомлялося, Національну інвестиційну раду засновано 29 серпня 2016 року. П.Порошенко цього дня затвердив положення про Національну інвестраду, звільнення Б.Ложкіна з посади голови Адміністрації президента та його призначення секретарем Національної інвестиційної ради.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко з нагоди 75-річчя УПА: Історична пам'ять не має робити сьогодення і майбутнє заручниками минулого

В армію надійде 200 одиниць зброї та техніки, зокрема 62 танки – Порошенко

Порошенко закликає політиків пам'ятати уроки історії і не допустити втрати незалежності України через розбрат

Гарантом незалежності України є українська армія - Порошенко

Порошенко закликав генсека РЄ сприяти звільненню українців, утримуваних в РФ і на окупованих територіях

Порошенко: Я відкидаю твердження тих, хто говорить про Крим як про "завершену справу"

Порошенко переконаний, що у ВР є більшість для створення Антикорупційного суду

Порошенко: Питання звільнення заручників і політв'язнів не просувається, їх кількість зростає

Україна гарантує право навчання рідною мовою, але вивчення державної мови є обов'язковим - Порошенко

Порошенко закликає демократичні сили і громадськість долучитися до підготовки консолідованого законопроекту про Антикорупційний суд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА