13:40 13.10.2017

Гройсман назвав спекуляціями заяви про послаблення процесу реформ в Україні

Гройсман назвав спекуляціями заяви про послаблення процесу реформ в Україні

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав спекуляціями заяви про послаблення процесу реформ в Україні після успішного розміщення суверенних єврооблігацій у вересні 2017года.

"Я чую про спекуляції щодо послаблення прагнення проводити реформи через успішне розміщення євробондів. Це спекуляції, і я це не сприймаю", - сказав В.Гройсман в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що Кабінет Міністрів веде постійні дискусії з Міжнародним валютним фондом, що є нормальним робочим процесом.

Як повідомлялося, 21 вересня керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) щодо Східної Європи і Кавказу Франсіз Маліж висловив побоювання, що влада України може послабити реформаторські зусилля після успішного розміщення єврооблігацій, і така пауза може затягтися до завершення виборів в 2019 році.

Наприкінці вересня Україна заявила про випуск 15-річних єврооблігацій на $3 млрд під 7,375% річних, з яких $1,68 млрд - для здійснення обміну або викупу єврооблігацій з погашенням в 2019 і 2020 роках, які були випущені в рамках реструктуризації боргу в 2015 році . Попит на нові єврооблігації склав близько $9,5 млрд.

Повний текст інтерв'ю прем'єр-міністра України В.Гройсмана буде опубліковано на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА