21:41 18.10.2017

Закон про антикорупційний суд буде проголосований вже в цьому році

Закон про антикорупційний суд буде проголосований вже в цьому році

Керівник фракції "Блок Петра Порошенко" Артур Герасимов заявив, що закон про антикорупційний суд буде проголосований вже в цьому році.

"Ще раз хочу сказати, що з вами або без вас закон про антикорупційний суд буде проголосований вже в цьому році після рішення Венеціанської комісії", - сказав він під час публічного спілкування з народними депутатами, які підтримують акцію протесту під Верховною Радою, Мустафою Найємом,Сергієм Лещенко, Світланою Заліщук, Юрієм Левченко та Юрієм Дерев'янко після їх відвідування Адміністрації президента в середу ввечері.

А.Герасимов також підкреслив, що питання виборчої системи знаходиться виключно в компетенції Верховної Ради.

"З вами або без вас завтра закон зняття депутатської недоторканності буде проголосований і направлений до Конституційного суду", - сказав керівник фракції БПП.

Раніше в цей день, група народних депутатів, що підтримують акцію протесту під Верховною Радою, не змогла зустрітися з президентом України П.Порошенко.

"Президент не захотів зустрітися з представниками акції "Велика політична реформа". Разом зі мною прийшли Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Юрій Левченко та Юрій Дерев'янко. Президент вирішив, що він хоче зустрітися тільки з частиною нашої групи (крім Левченко і Дерев'янко), що для нас неприйнятно. Проте, президенту вже відомо, з якою метою ми приходили", - повідомив народний депутат (фракція" Блок Петра Порошенко "), учасник акції протесту під Верховною Радою Мустафа Найєм на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в середу ввечері.

С.Заліщук на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук поінформувала, що прибулі в АП нардепи передали В.Ковальчуку список вимог, серед яких - забезпечити мирну акцію і не допустити дестабілізації; подати якомога швидше проект закону про антикорупційний суд в парламент (а проект №6011 буде відкликаний); виконати обіцянки щодо голосування законів про обмеження депутатської недоторканності і виборчої реформи вже у четвер, 19 жовтня.

С.Заліщук заявила журналістам біля будівлі АП, що депутати попросили В.Ковальчука озвучити їх наміри відкликати депутатський законопроект про Антикорупційний суд, що дасть можливість П.Порошенко вносити свій варіант проекту закону.

М.Найєм у свою чергу підкреслив, що такий законопроект повинен враховувати рекомендації Венеціанської комісії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ зацікавлений у поглибленні співпраці з НАТО шляхом виконання Річних нацпрограм

Туск не виключає досягнення в грудні угоди ЄС з Великою Британією за умовами Brexit

КС визнав неконституційним положення КПК про автоматичне продовження запобіжного заходу під час підготовчого судового засідання

В Європі зважають на Україну - Порошенко

Програму макрофінансової допомоги ЄС Україні буде продовжено на 2018-2019 роки - Порошенко

Роботу щодо так званого плану Маршалла для України буде продовжено - Порошенко

Проведення судової реформи та успіхи у боротьбі з корупцією дадуть Україні змогу залучити іноземних інвесторів - Юнкер

ЄС надаватиме фінансову підтримку країнам-членам СП лише в разі проведення реформ

В ЄС визнають європейські прагнення України на рівні угоди про асоціацію

Учасники саміту Східного партнерства очікують поваги до прав нацменшин під час реформи освіти - підсумкова декларація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА