14:06 06.11.2017

Литовські політики представили "План Маршалла" для України

Литовські політики представили "План Маршалла" для України

 "План Маршалла" для України - ініціативу щодо підтримки України Європейським Союзом (ЄС) - було представлено в понеділок у сеймі Литви іноземним дипломатам, повідомляє литовський інформаційний портал diena.lt у понеділок.

На презентації були присутні посли країн, що беруть участь у Західному і Східному партнерстві, а також спікер сейму Вікторс Пранкіс, міністр закордонних справ Лінас Лінкявічюс.

"Суть цього плану в тому, щоб усі об'єдналися. Звісно, за участю Європейської комісії. Зустріч Східного партнерства наближається, і ми вважаємо, що одним із завдань має бути підтримка цього плану", - сказав Л.Лінкявічюс.

Він також зазначив, що європейські партнери мають підтримати Україну на шляху реформ. "Для нас дуже важливо, щоб підтримка, яка надається Україні, була ефективною, щоб донори охоче витрачали на неї гроші, щоб вони не лякалися бюрократії та проявів корупції, які залишаються. Разом ми бачимо, що час не наш союзник, тому що люди втомилися: від війни, від бюрократії, від поневірянь", - додав міністр.

З ініціативою підтримки України від ЄС, так званим Планом Маршалла для України минулого року виступив колишній прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс. Він відвідав найважливіші столиці Західної Європи з віце-спікером сейму Гедимінасом Кіркіласом.

Як повідомлялося, віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що 6 листопада у Вільнусі буде представлено "План Маршалла" для України для послів країн ЄС, США, Канади, Японії. "План Маршалла" для України розрахований на 10 років і в середньостроковій перспективі (2018-2020 рр.) передбачає виділення по $5 млрд на рік.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Заступник генпрокурора Єнін: У списку санкцій ЄС є "група ризику", але ми близькі до скасування необхідності санкцій як таких

Україні не доведеться повертати ЄС неефективно використані кошти на облаштування КПП

Законопроект про Антикорупційний суд має пройти експертизу на відповідність європейській практиці

Левова частка активів українських екс-чиновників, які перебувають під санкціями ЄС, розміщена в Швейцарії, що не входить до ЄС

Рада ЄС має намір продовжити 26 лютого індивідуальні санкції щодо Росії

Для зближення ЄС і ЄАЕС важливе вирішення конфлікту в Україні - представник Євросоюзу

Комітет міністрів Ради Європи ухвалив план дій для України на чотири роки

Клімкін: Сьогоднішня Україна не має шансів стати членом ЄС і НАТО, але у майбутньому заслуговує на це

Вихід Британії з Євросоюзу може призвести до проблем із плануванням загального бюджету ЄС

Дуда розчарований результатами переговорів заступників прем'єр-міністрів України та Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА