12:55 09.11.2017

Міністри оборони країн НАТО узгодили нові принципи військової структури командування

Міністри оборони країн НАТО узгодили нові принципи військової структури командування

Міністри оборони країн НАТО в основних рисах погодили в Брюсселі принципи нової військової структури командування альянсу, повідомив у середу генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг.

"Сьогодні ми домовилися про принципи модернізації військової структури командування НАТО. Зокрема буде створено Атлантичне військове командування для оборони морських шляхів сполучення і комунікаційних ліній між Європою і Північною Америкою і військове командування для більш ефективного пересування військових сил і спорядження в Європі", - сказав Є.Столтенберг на прес-конференції в штаб-квартирі НАТО.

Він зазначив, що модернізація підвищить здатність альянсу швидко переміщати свої сили.

"З 2014 року ми робимо успіхи в усуненні бюрократичних перешкод до переміщення військ через кордони. Ми потребуємо достатніх транспортних можливостей, які багато в чому пов'язані з приватним сектором, та інфраструктури, яка витримувала б важку техніку. Для цього НАТО модернізує військові вимоги до цивільної інфраструктури, - сказав Є.Столтенберг. - У цьому плані важливою є співпраця між приватним сектором і ЄС, а також інформування міністрів транспорту країн-учасниць про нові вимоги".

За його словами, альянс і зараз може переміщати сили і спорядження через кордони в Європі, але хоче робити це ефективніше і швидше.

Міністри оборони також домовилися про створення нового центру координації кібероборони і погодили рамки і принципи інтеграції кіберможливостей країн-членів у місії та операції НАТО. "Я вітаю те, що тепер ми зможемо використовувати кіберможливості країн-учасниць у місіях НАТО. Це показує, що ми адаптуємося до змін у світі. Водночас це мало відрізняється від звичайних можливостей, якими країни-учасниці члени користуються в рамках місій НАТО", - сказав Є.Столтенберг.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Клімкін: Сьогоднішня Україна не має шансів стати членом ЄС і НАТО, але у майбутньому заслуговує на це

Порошенко на зустрічі з Столтенбергом висловив інтерес до залучення більшої допомоги НАТО для прогресу в реформі сфери безпеки

Порошенко і Столтенберг проводять переговори в Мюнхені

Расмуссен не очікує прогресу в переговорах про миротворців на Донбасі до виборів президента РФ

ЗСУ зможуть перейти на стандарти НАТО до 2020 року, - Пристайко

Пристайко: Референдум про вступ України в НАТО – малоефективна річ

У ФРН пильно дивляться на партнерів, що постійно скорочують свої внески в роботу ООН і НАТО

У Росії та НАТО немає точок дотику щодо українського питання - альянс

У НАТО раді затвердженню урядом України Річної програми співпраці з Альянсом, вивчать документ

Кабмін затвердив нову програму співробітництва з НАТО на 2018

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА