14:55 14.11.2017

УІНП пропонує зробити 8 березня робочим днем, переформатувавши його на День боротьби за права жінок

УІНП пропонує зробити 8 березня робочим днем, переформатувавши його на День боротьби за права жінок

 Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявляє, що оновлений законопроект щодо зміни календаря державних свят, згідно з яким, зокрема, запропоновано перенести вихідний день з 9 на 8 травня і зробити робочим днем 8 березня, готовий, і з ним можна ознайомитися на сайті Інституту.

Відповідаючи на запитання користувачів у чаті на сайті інтернет-видання "Главред", В.В'ятрович повідомив, що "зараз оновлений варіант цього законопроекту є на нашому сайті Українського інституту національної пам'яті, тому кожен бажаючий може подивитися - там є певні зміни".

Як приклад внесених до законодавчої ініціативи змін, директор Інституту повідомив, що автори документа відмовилися від ідеї позбавити статусу вихідного дня 1 травня, проте запропоновано змінити формат цього свята: "Тепер ми говоримо про Свято праці, а не про Міжнародний день солідарності трудящих".

"Ми залишили в силі наші пропозиції про перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня, про переформатування 8 березня на День боротьби за права жінок і запропонували позбавити його статусу вихідного", - додав В.В'ятрович.

Глава Українського інституту національної пам'яті зазначив, що законопроект уже подано на затвердження Кабміну, але уряд поки що не затвердив його, оскільки документ отримав зауваження з боку Міністерства культури.

Водночас В.В'ятрович висловив переконання, що у законопроекту є майбутнє: "Нещодавно ми домовилися, що проведемо консультації за участю громадськості та Міністерства культури, щоб, можливо, подавати цей законопроект як урядовий. Якщо цього зробити не вдасться, то ми маємо підтримку значної кількості народних депутатів, тому подаватимемо його як депутатський законопроект".

Він вважає, що для країни ухвалення цього законопроекту буде продовженням декомунізації. "Ми нарешті маємо припинити жити синхронно з державою-агресором", - наголосив керівник Інституту.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Франція і Велика Британія підписали нову угоду щодо протидії нелегальній міграції

Представники України в ТКГ вважають, що наступне звільнення заручників має відбутися в найкоротші терміни

На наступному засіданні ТКГ сторони продовжать роботу щодо прискорення процесу звільнення незаконно утримуваних українців

У законопроекті про Антикорупційний суд буде враховано рекомендації Венеціанської комісії та МВФ

МЗС РФ: Київ законом про Донбас ховає Мінські домовленості, а також "нормандський формат"

Україна готова надати "зелений коридор" для виведення російських військ із невизнаного Придністров'я - Фріз

Київ ініціюватиме створення в ТКГ робочої підгрупи з обговорення модальностей повернення Україні контролю над кордоном із РФ на Донбасі - Оліфер

Опоблок: Законом щодо Донбасу влада ще раз довела, що не зацікавлена у відновленні миру в країні

Голова Харківської обладміністрації Світлична спростувала інформацію про те, що є кандидатом у члени та на посаду голови ЦВК

У Human Rights Watch наголошують на серйозних проблемах з правами людини на Донбасі та в Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА