14:55 14.11.2017

УІНП пропонує зробити 8 березня робочим днем, переформатувавши його на День боротьби за права жінок

УІНП пропонує зробити 8 березня робочим днем, переформатувавши його на День боротьби за права жінок

 Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявляє, що оновлений законопроект щодо зміни календаря державних свят, згідно з яким, зокрема, запропоновано перенести вихідний день з 9 на 8 травня і зробити робочим днем 8 березня, готовий, і з ним можна ознайомитися на сайті Інституту.

Відповідаючи на запитання користувачів у чаті на сайті інтернет-видання "Главред", В.В'ятрович повідомив, що "зараз оновлений варіант цього законопроекту є на нашому сайті Українського інституту національної пам'яті, тому кожен бажаючий може подивитися - там є певні зміни".

Як приклад внесених до законодавчої ініціативи змін, директор Інституту повідомив, що автори документа відмовилися від ідеї позбавити статусу вихідного дня 1 травня, проте запропоновано змінити формат цього свята: "Тепер ми говоримо про Свято праці, а не про Міжнародний день солідарності трудящих".

"Ми залишили в силі наші пропозиції про перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня, про переформатування 8 березня на День боротьби за права жінок і запропонували позбавити його статусу вихідного", - додав В.В'ятрович.

Глава Українського інституту національної пам'яті зазначив, що законопроект уже подано на затвердження Кабміну, але уряд поки що не затвердив його, оскільки документ отримав зауваження з боку Міністерства культури.

Водночас В.В'ятрович висловив переконання, що у законопроекту є майбутнє: "Нещодавно ми домовилися, що проведемо консультації за участю громадськості та Міністерства культури, щоб, можливо, подавати цей законопроект як урядовий. Якщо цього зробити не вдасться, то ми маємо підтримку значної кількості народних депутатів, тому подаватимемо його як депутатський законопроект".

Він вважає, що для країни ухвалення цього законопроекту буде продовженням декомунізації. "Ми нарешті маємо припинити жити синхронно з державою-агресором", - наголосив керівник Інституту.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА