15:19 05.12.2017

Звіти представників СБУ, НАБУ і САП у парламенті можуть бути перенесені на середу - Парубій

Звіти представників СБУ, НАБУ і САП у парламенті можуть бути перенесені на середу - Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій припускає, що парламент, заслухавши у вівторок генерального прокурора України Юрія Луценка, на середу перенесе звіти представників Служби безпеки України (СБУ), Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

"О 16.00 ми розпочнемо з доповіді генерального прокурора, всі матимуть можливість поставити запитання... Якщо ми не встигнемо, то ми на середу перенесемо звіти", - сказав А.Парубій, закриваючи ранкове пленарне засідання парламенту у вівторок.

Спікер пояснив, що доповідь генпрокурора заслуховуватимуть за схемою "повної процедури" розгляду: 20 хвилин відводиться на доповідь, 25 хвилин - на запитання від фракцій і 15 хвилин - на запитання від народних депутатів.

Як повідомлялося, народні депутати України на засіданні Верховної Ради у вівторок проголосували за запрошення на пленарне засідання керівництва низки правоохоронних органів України - генерального прокурора України Юрія Луценка, його заступника - глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, директора НАБУ Артема Ситника та глави Служби безпеки України Василя Грицака.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій поінформував, що силовиків планується заслухати о 16:00 на вечірньому пленарному засіданні у вівторок. Він також зазначив, що першим виступить Ю.Луценко.

Перед цим заступник голови фракції "БПП" Сергій Березенко повідомив, що у Верховній Раді о 16.00 очікують Ю.Луценка та представників силових структур. За словами парламентарія, вони доповідатимуть депутатам про ситуацію навколо лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі, а також щодо подій, пов'язаних із діяльністю НАБУ і САП. При цьому депутат нагадав, що керівника НАБУ наразі немає в Україні, але до парламенту має прийти його заступник.

4-6 грудня у Вашингтоні (США) відбувається Глобальний форум із повернення активів, у якому беруть участь, зокрема, А.Ситник і Н.Холодницький.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Парубій підписав закон про достроковий вихід на пенсію членів сімей загиблих учасників Революції гідності

Рада розгляне призначення голови Нацбанку на пленарному тижні з 27 лютого по 2 березня

Парламент до кінця березня прийме в цілому законопроект про Антикорупційний суд

Рада розгляне призначення голови Нацбанку на наступному пленарному тижні

Антикорупційний комітет закликав спікера винести на голосування ВР три кандидатури на аудиторів НАБУ

Посол Великої Британії виступає за збереження повноважень НАБУ в розслідуванні випадків незаконного збагачення

Парубій достроково закрив засідання ВР

ВР у вівторок може затвердити заяву у зв'язку з ухваленням парламентом Польщі закону "про бандеризм" - Парубій

Парубій розповів, які правки до законопроекту про антикорупційний суд стануть найбільш дискусійними в Раді

Рада в перший пленарний день може затвердити заяву в зв'язку з прийняттям парламентом Польщі закону "про бандерізм"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА