12:06 07.12.2017

Рада схвалила скасування норм про скорочення кількості прокурорів з 2018 р.

Рада схвалила скасування норм про скорочення кількості прокурорів з 2018 р.

Верховна Рада прийняла за основу законопроект, що скасовує раніше прийняту норму про скорочення з 2018 року кількості прокурорів до 10 тис осіб, тоді як загальна кількість співробітників органів прокуратури має становити 15 тис. осіб.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в першому читанні законопроект (№7160) про внесення змін до закону про прокуратуру щодо оптимізації чисельності працівників органів прокуратури підтримали 229 народних депутатів на пленарному засіданні в четвер.

Згідно із законопроектом запропоновано виключити зі ст.14 норму про те, що з 1 січня 2018 роки кількість прокурорів має скоротитися до 10 тис осіб. Водночас пропонують залишити лише ту частину цієї статті, в якій зазначається, що чисельність співробітників органів прокуратури становить не більше 15 тис осіб.

"Сьогодні загальна чисельність прокурорів становить (згідно із законодавством може становити - ІФ) близько 15 тис. У законі, який ми прийняли раніше, визначили, що саме прокурорів має бути не менше 10 тис. Прокуратура пропонує в межах загальної чисельності надати можливість генеральному прокурору самостійно визначати, скільки буде прокурорів, скільки слідчих, інших співробітників", - сказав член комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрій Мірошниченко ("Опозиційний блок") з трибун парламенту під час обговорення документа.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, положення статті про скорочення кількості прокурорів з'явилося в липні 2015 року.

У супровідному документі зазначено, що за станом на жовтень 2017 роки кількість прокурорів становить 11 313 осіб, із загальної кількості співробітників у 15 тис осіб.

Автори законодавчої ініціативи пояснюють, що якщо кількість прокурорів скоротиться до 10 тис., як передбачає законодавство, з 2018 року, тобто на 1 313 осіб, це "неминуче призведе до збільшення і до того невиправданого навантаження на них".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ВР пропонують акредитувати журналістів на кожну сесію

Геращенко сподівається, що до кінця січня 2018 року Верховна Рада прийме законопроекти про Антикорупційний і Військовий суди

ВР затвердила закон про запобігання та протидію домашньому насильству

ВР ввела податкові обмеження на часте ввезення товарів через кордон та їх пересилання

ВР подвоїла низку ставок щодо зборів, які стягуються в пунктах пропуску через держкордон

Нардепи вперше за кілька років затвердили кошторис Ради на 2018 рік з загальним показником в 1,73 млрд грн

Рада прийняла держбюджет-2018 - "за" 273 нардепа

Рада внесла правки до Податкового кодексу - передостанній закон з бюджетного пакету-2018

Нардеп Заружко, обрана за списком Радикальної партії, склала присягу

Комітет Ради розглянув законопроект Герасимова-Бурбака та надав свій висновок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА