16:55 07.12.2017

Парубій: Я підтримав відставку Соболєва, але це рішення не зробило парламент сильнішим

Парубій: Я підтримав відставку Соболєва, але це рішення не зробило парламент сильнішим

Голова Верховної Ради Андрій Парубій подякував народному депутату фракції "Самопоміч" Єгору Соболєву за роботу на чолі парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції.

"Я як голова Верховної Ради України підтримав рішення комітету. Але вважаю, що сьогоднішнє рішення не зробило український парламент сильнішим", - заявив А.Парубій із трибуни після голосування за відкликання Є.Соболєва з посади голови антикорупційного комітету в парламенті в четвер.

Спікер виступив за те, щоб у парламенті відкидали внутрішні конфлікти, відчували відповідальність і необхідність єдності.

"Я вважаю, що наразі український парламент має подякувати Єгору за ту роботу, яку він провів за три роки. Я прошу подякувати Єгору", - сказав А.Парубій.

Народні депутати із сектора, де розміщується фракція "Самопоміч", зустріли ці слова, скандуючи "Ганьба!".

Як повідомлялося, в середу, 6 грудня, члени антикорупційного комітету більшістю голосів визнали роботу Є.Соболєва незадовільною. 7 листопада парламент 256 голосами відкликав його з посади голови комітету.

Є.Соболєва обрали головою комітету з питань запобігання та протидії корупції 4 грудня 2014 року. Він є активним учасником акції протесту біля Верховної Ради, яка розпочалася 17 жовтня поточного року.

Глава Представництва ЄС в Україні Г’юг Мінгареллі занепокоєний рішенням відкликати Є.Соболєва з посади голови комітету і відзначає міжнародну стурбованість у зв’язку з поточними подіями в боротьбі з корупцією в Україні. За його словами, спроби підірвати боротьбу з корупцією стануть регресом процесу реформ в Україні й не залишаться непоміченими.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У "БПП" заявляють, що відставка Є.Соболєва з посади голови комітету дасть змогу усунути прогалини в антикорупційному законодавстві

Депутат від "НФ" Савчук може керувати антикорупційним комітетом Ради

Рада розгляне відкликання Є.Соболєва з посади глави антикорупційного комітету

ЄС стурбований можливою відставкою Соболєва з посади глави Антикорупційного комітету Ради

Антикорупційний комітет ВР виступає за відкликання Соболєва з посади

Є.Соболєв повідомив, що члени трьох фракцій ініціювали його відкликання з посади голови антикорупційного комітету Ради

Парубій доручив профільним комітетам ВР у середу підготувати до другого читання проекти держбюджету-2018 та зміни до Податкового і Бюджетного кодексів

Звіти представників СБУ, НАБУ і САП у парламенті можуть бути перенесені на середу - Парубій

ВР на пленарному тижні 19-22 грудня розгляне в другому читанні законопроект щодо Донбасу - Парубій

Парубій допускає відстрочку вступу в силу мовної норми закону про освіту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА