21:51 07.12.2017

Лавров заявив про протилежності підходу США до вирішення проблеми Донбасу

Лавров заявив про протилежності підходу США до вирішення проблеми Донбасу

Підхід спецпредставника Держдепартаменту США Курта Волкера з вирішення української проблеми протилежний російському, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров після переговорів з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном у Відні.

"Те, що ми почули від представника США пана Волкера - це зовсім протилежний підхід. Він полягає в тому, щоб, не зациклюючись на питаннях особливого статусу Донбасу, питаннях амністії, питаннях підготовки виборів через прямий діалог Києва, Донецька і Луганська, насамперед туди ввести по суті справи оонівську адміністрацію, яка буде керувати всім тим, що відбувається в проголошених ДНР і ЛНР", - сказав С.Лавров журналістам.

Зрозуміло, заявив в зв'язку з цим російський міністр, що "в такому випадку, ні про які мінські процеси мови бути не може, тому що їх корінь - це саме прямий переговорний процес і досягнення домовленостей з усіх перерахованих мною аспектів".

"Нас турбують спроби поставити з ніг на голову нашу ініціативу про направлення охоронців ООН для забезпечення безпеки місії ОБСЄ. Ця ініціатива на 100% вписується в дух і букву мінських домовленостей", сказав С.Лавров журналістам.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА