11:43 24.12.2017

Відносини з Канадою дуже важливі для України, особливо в контексті головування Оттави в G7

Відносини з Канадою дуже важливі для України, особливо в контексті головування Оттави в G7

Співпраця Києва та Оттави є одним із пріоритетів міжнародної роботи уряду України, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

"Відносини з Канадою є одним із важливих питань міжнародної складової роботи уряду України, особливо в контексті головування Оттави в групі Великої сімки", - цитують прем'єр-міністра України в Департаменті інформації та комунікацій із громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Глава уряду України подякував уряду Канади за теплий прийом під час візиту української урядової делегації до Канади й зазначив, що завжди радий приймати канадських партнерів у Києві. Він додав, що порядок денний відносин двох країн - дуже насичений.

"Співпраця між країнами має широкий спектр - від агросектора до сфери авіабудування і спільного освоєння космосу. Також важливим інструментом співробітництва є угода про зону вільної торгівлі, яка вже дала змогу подвоїти взаємну торгівлю. Наразі необхідно повною мірою використовувати потенціал Угоди про ЗВТ", - заявив глава українського уряду.

Зі свого боку Х.Фріланд запропонувала підтримку Києву у форматі верховенства Канади в групі G7.

"Для Канади відносини з Україною теж дуже важливі. Канада буде головою групи G7, і ми будемо готові обговорити українське питання (різні його аспекти)", - заявила вона.

Під час переговорів сторони підбили підсумки 2017 року та визнали амбітність планів на наступний рік. Серед пріоритетних сторони визнали дерегулювання та започаткування нової системи державного контролю, впровадження нових правил приватизації та проведення першої хвилі масштабного продажу нестратегічних державних активів і подальша співпраця з міжнародними фінансовими організаціями.

"Нам вдалося консолідувати співпрацю з парламентом для проведення реформ. Робитимемо все для того, аби бути консолідованими й надалі. Покладаю надії, що вже в першому півріччі 2018 року ми ухвалимо необхідні рішення, аби за підсумками 2018 року мати 3-4% зростання економіки", - додав В.Гройсман.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Freedom House оцінила Україну як частково вільну країну

Депутати пропонують ВР звернутися до президента з проханням прискорити звільнення від обов'язків голови НБУ Гонтаревої

Мінгареллі: Дезінформація негативно вплинула на імідж України в Європі

Мінгареллі назвав джерела загроз безпеці України

ВР розглядає законопроект щодо Донбасу

Законопроект щодо Донбасу передбачає відновлення торгівлі з тимчасово окупованими територіями - Сироїд

У Ванкувері стартують переговори з корейського питання за участю Канади, США, Південної Кореї і Японії

Генерал-губернатор Канади відвідає Україну цього тижня

Марчук про заяви щодо Будапештського меморандуму: Лавров обманює, сподіваючись, що ніхто не зазирне в оригінал тексту

ЄС розцінить створення Антикорупційного суду як конкретний результат боротьби з корупцією в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА