19:42 28.12.2017

ЦВК пропонує державний експеримент із передачею відомостей про підрахунок голосів виборців безпосередньо до Центрвиборчкому

ЦВК пропонує державний експеримент із передачею відомостей про підрахунок голосів виборців безпосередньо до Центрвиборчкому

Центральна виборча комісія ініціює державний експеримент щодо передачі відомостей про підрахунок голосів виборців із виборчих дільниць безпосередньо до Центрвиборчкому.

Як повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК, відповідні пропозиції оформлені у вигляді законопроекту та схвалені на засіданні Центрвиборчкому в четвер.

"Експериментом передбачено, що відомості про зміст протоколів дільничних виборчих комісій в електронному вигляді будуть передаватися з усіх виборчих дільниць одразу і безпосередньо до Центральної виборчої комісії. Таким чином, українське суспільство та міжнародна спільнота зможуть дізнатися про результати підрахунку голосів виборців вже на ранок дня, наступного за днем голосування", - йдеться в повідомленні.

Мета експерименту - практичне випробування в процесі встановлення результатів проміжних виборів народного депутата України в порядку, визначеному законом "Про вибори народних депутатів України", можливості автоматизованого формування протоколів дільничних виборчих комісій (ДВК) про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, протоколів окружних виборчкомів (ОВК) про повторний підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі. А також - можливості встановлення підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі на підставі створених в електронній формі протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях в одномандатному виборчому окрузі та про повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

Протоколи ДВК про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях в одномандатному виборчому окрузі та протоколи ОВК про повторний підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, створені в електронній формі, використовуються виключно для аналізу результатів проведення експерименту, мають інформаційне значення і не спричиняють юридичних наслідків, пояснили в ЦВК.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР не підтримала поправку про розрив дипвідносин із РФ

Нардеп Ничипоренко полишив групу "Вiдродження" у Раді

Щоб РФ погодилася на український формат миротворчої місії ООН на Донбасі, потрібен комплекс кроків - Кравчук

Кравчук: Заява Путіна про техніку в Криму - демагогія

Питання про вступ України до НАТО можна виносити на референдум, тому що є підтримка суспільства - Л.Кравчук

Денонсація "великого договору" України і РФ не звільнить Москву від відповідальності за порушення державних кордонів України

Розслідування шахрайства в "ПриватБанку" буде кроком у боротьбі з корупцією - посольство США

І.Геращенко вимагає від Кабміну надати точні цифри збитків від блокади Донбасу

Європарламент проведе дебати щодо впливу "російської пропаганди" в країнах ЄС

Хорватія підтримує позицію щодо продовження санкцій стосовно РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА