13:09 01.01.2018

Гройсман: Подальша децентралізація залишається пріоритетом для українського уряду

Гройсман: Подальша децентралізація залишається пріоритетом для українського уряду

Децентралізація в Україні в новому році не зупиниться, оскільки урядова модель соціально-економічного розвитку України базується на системі сильного місцевого самоврядування, заявляє прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України в понеділок, розпочата в 2014 році реформа децентралізації залишається пріоритетом роботи уряду. Як свідчать дані Асоціації міст України, в 2017 році фінансова децентралізація забезпечила зростання місцевих бюджетів до 170 млрд грн, а власні доходи 366 об'єднаних територіальних громад, створених у результаті реформи та залучених до міжбюджетних відносин, зросли в 1,8 раза.

"Громади повністю і самостійно розпоряджаються власними коштами і мають можливість спрямовувати їх на найбільш актуальні потреби людей. Серед них - поліпшення інфраструктури населених пунктів - від доріг до дитячих майданчиків, оснащення фельдшерсько-акушерських пунктів, лікарень та поліклінік, будівництво та оновлення шкіл і дитячих садків, відкриття центрів адміністративних послуг, вирішення питання збирання та утилізації сміття", - йдеться в повідомленні.

В.Гройсман зазначає, що держава готова докласти зусиль для підтримки регіонів, передусім за допомогою ресурсів Державного фонду регіонального розвитку. "Державний бюджет на 2018 рік передбачає 6 млрд грн асигнувань на ДФРР. Субвенція на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад становитиме 1,9 млрд грн", - повідомляють у Кабміні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українське посольство закликало німецьку владу відреагувати на візит депутата Бундестагу в Крим

Путін набирає на виборах 73,9% голосів

Порошенко обговорив з віце-прем'єром Кувейту регіональну безпеку і попросив сприяння в отриманні статусу спостерігача у ОІС

Порошенко і прем'єр Кувейту домовилися провести засідання міжурядової комісії в Києві упродовж року

Порошенко звернувся до голови Нацасамблеї Кувейта стати на захист кримських татар

Учасники акції за розрив дипвідносин з РФ закидали під'їзди до російського консульства в Києві яйцями і зеленкою

Порошенко домовився з еміром Кувейту про можливість отримання українцями кувейтських віз в аеропорту

Міжнародні партнери України не визнають вибори президента РФ в окупованому Криму

Кувейт підтримує ініціативу України щодо місії миротворців на Донбасі

Париж не визнає підсумки голосування з виборів президента РФ в Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА