20:24 22.01.2018

Сенат США домовився про відновлення роботи уряду

Сенат США домовився про відновлення роботи уряду

Новий законопроект, який тимчасово продовжує фінансування роботи федерального уряду США на найближчі три тижні, отримає необхідну підтримку сенаторів, заявив лідер демократичної меншості сенатор Чак Шумер.

"Найближчим часом уряд відновить роботу", - заявив він, виступаючи перед голосуванням із законопроекту.

Таким чином, документ тепер готові підтримати як республіканці, так і демократи.

Як зазначає Politico, демократи погодилися підтримати законопроект, отримавши від республіканців гарантії того, що з питання мігрантів буде проведено окреме голосування.

Федеральний уряд США 20 січня тимчасово припинив свою роботу після того, як Сенат не підтримав законопроект з продовження фінансування роботи уряду.

Каменем спотикання стало питання про статус нелегальних мігрантів і їхніх дітей. Демократи наполягали на захисті від депортації дітей, які прибули в США неповнолітніми, а республіканці відмовилися обговорювати це питання до прийняття законопроекту про продовження фінансування роботи уряду.

Politico констатує, що демократи скептично поставилися до пропозиції лідера республіканців у Сенаті Мітча Макконнелла щодо підтримки законопроекту за умови подальшого обговорення питання щодо мігрантів, але після внутрішньопартійного наради вирішили довіритися лідеру партії більшості.

Наразі сенатори проводять голосування.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА