18:09 19.02.2018

Вихід Британії з Євросоюзу може призвести до проблем із плануванням загального бюджету ЄС

Вихід Британії з Євросоюзу може призвести до проблем із плануванням загального бюджету ЄС

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що країни-члени Євросоюзу можуть зіткнутися з серйозними фінансовими труднощами після того, як Британія вийде з інтеграційного об'єднання, передають у понеділок західні ЗМІ.

Канцлер ФРН наголосила, що не всі держави-члени Євросоюзу поділяють із Берліном готовність переводити додаткові суми до загального бюджету.

За повідомленням німецької газети "Зюддойче цайтунг", йдеться про Швецію, Австрію, Фінляндію, Данію та Нідерланди, які виступають проти збільшення внесків до бюджету ЄС.

Раніше повідомлялося, що Гаага вважає, що зменшення ЄС після виходу Великобританії (Brexit) має означати і скорочення його бюджету.

"Нідерланди не можуть погодитися на підвищення свого брутто-внеску в бюджет ЄС. Менший Євросоюз означає і менший бюджет ЄС, тому довгострокове фінансове планування має бути відповідним чином скориговане", - йдеться в програмному документі уряду Нідерландів з питань фінансування ЄС.

Бюджет Євросоюзу формується на семирічний період і складається з власних ресурсів ЄС, а також з доходів від країн-членів ЄС, які засновані на валовому національному доході і ПДВ. Найбільші внески у бюджет ЄС традиційно належали Великобританії, Німеччини, Швеції та Фінляндії.

Вихід Великобританії з Євросоюзу заплановано на 29 березня 2019 року.

Комісар ЄС з питань бюджету Гюнтер Еттінгер в інтерв'ю газеті "Більд" минулого тижня висловив думку, що Німеччині через Brexit доведеться збільшити свій щорічний внесок мінімум на 3-3,5 млрд євро.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА