11:34 22.02.2018

Парубій прогнозує, що Рада призначить нових членів ЦВК 15 березня

Парубій прогнозує, що Рада призначить нових членів ЦВК 15 березня

 Верховна Рада України зможе проголосувати за призначення нових кандидатур до Центральної виборчої комісії 15 березня, прогнозує спікер українського парламенту Андрій Парубій.

"До наступного пленарного тижня спеціальну перевірку поданих документів на членів комісії не буде завершено ", - сказав А.Парубій журналістам у четвер у Києві.

За його словами, ті 5 служб, які проводять перевірку, не встигнуть до найближчого пленарного тижня (з 27 лютого до 2 березня).

"І тому я планую наступного пленарного тижня (13-16 березня), ймовірно в четвер, це питання буде в порядку денному", - додав спікер.

Як повідомлялося, 5 лютого 2018 року президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради подання на членів Центральної виборчої комісії, спікер парламенту А.Парубій дав доручення відправити документи кандидатів на спецперевірку.

"Щойно президент України вніс подання на членів Центральної виборчої комісії в парламент. Я невідкладно доручив відправити всі документи кандидатів у члени ЦВК на спецперевірку", - написав він на сторінці у Facebook.

А.Парубій виклав фотокопію списку кандидатів за підписом П.Порошенка (від 5 лютого), зазначивши при цьому: "Щоб зняти всі інтриги про перелік кандидатів, публікую текст подання".

У цьому списку - 14 кандидатів: Алла Басалаєва, Наталія Бернацька, Михайло Вербенський, Андрій Євстігнєєв, Ірина Єфремова, Ольга Желтова, Олег Конопольський, Світлана Кустова, Ольга Лотюк, Віталій Плукар, Євген Радченко, Тетяна Сліпачук, Леонтій Шипілов і Тетяна Юзькова.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА