16:00 25.04.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Український ринок нерухомості в умовах економічної кризи: результати першого кварталу 2017 року та прогнози подальшого розвитку галузі"

У вівторок, 25 квітня, о 16.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Український ринок нерухомості в умовах економічної кризи: результати першого кварталу 2017 року та прогнози подальшого розвитку галузі". Учасники: президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Піта, екс-президент Асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень, голова комітету Асоціації фахівців з нерухомості України за статистикою та аналітикою Едуард Бразас (вул. Рейтарська, 8/5-А). Акредитація журналістів обов'язкова за електронною поштою anna@a7-group.com додаткова інформація за телефоном (097) 576-31-93, (044) 516-46-61 або електронною поштою pr@asnu.net.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" посла Індії в Україні пана Маноджа Кумара Бхарті

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Крах довіри: результати опитування населення України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки"

До відома: про перенесення прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему "Національний перелік основних лікарських засобів: виклики і можливості"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Приватизаційний закон: сценарії та ризики приватизації державного майна"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як вижити у кризовому суспільстві? Психологія творчості - про вихід із глухого кута"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами участі України в MIPIM-2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" компанії "Нова Пошта"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену проблемам держрегулювання діяльності з технічної інвентаризації об'єктів нерухомості

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами участі України в MIPIM-2018

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА