16:00 25.04.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Український ринок нерухомості в умовах економічної кризи: результати першого кварталу 2017 року та прогнози подальшого розвитку галузі"

У вівторок, 25 квітня, о 16.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Український ринок нерухомості в умовах економічної кризи: результати першого кварталу 2017 року та прогнози подальшого розвитку галузі". Учасники: президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Піта, екс-президент Асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень, голова комітету Асоціації фахівців з нерухомості України за статистикою та аналітикою Едуард Бразас (вул. Рейтарська, 8/5-А). Акредитація журналістів обов'язкова за електронною поштою anna@a7-group.com додаткова інформація за телефоном (097) 576-31-93, (044) 516-46-61 або електронною поштою pr@asnu.net.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перевірки касової дисципліни та готівкових розрахунків. Сучасна практика фіскалізації грошових розрахунків на базі законодавства" родом з 90-х"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейдерське захоплення риболовно-спортивної бази "Козинка" та земель Києва за участю посадових осіб Козинської селищної ради"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Агрохолдинг "Астарта-Київ" "оголосив війну" міноритарним власникам і керівникам своїх агрокомпаній"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Насіров проти НАБУ: презумпція провини або повернення в 1933-й рік. Заява глави ДФС і його захисників"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Агрохолдинг "Астарта-Київ"" оголосив війну "міноритарним власникам і керівникам своїх агрокомпаній"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Антикорупційна карта 2.0: тепер ремонтні роботи під твоїм контролем!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами спільного всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного консорціумом із чотирьох дослідних центрів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як зупинити тютюновий наступ? Рекомендації експертів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чому мусульмани з пострадянських країн зазнають дискримінації під час спроби потрапити в Україну"?

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна в ООН отримала дві сотні рекомендацій, як захищати права людини"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА