10:30 22.05.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо проведення VII Українського цементного Форуму'17

У понеділок, 22 травня, о 10.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція, присвячена VII українському цементному Форуму’17. Учасники: голова Асоціації виробників цементу України "Укрцемент" Павло Качур, генеральний директор ТЦ "Епіцентр К" Петро Михайлишин, голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов, виконавчий директор Асоціації "Укрцемент" Роман Скільський, директор корпорації "Альтіс холдинг" Максим Португальський, директор ТОВ "Інститут "Укрдорпроект" Сергій Корецький (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за електронною поштою anna@a7-group.com, тел. (044) 227-27-77, (063) 145 -87-35 (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопільська).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бобові культури. Назустріч викликам глобального попиту"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок нерухомості в Україні: реалії vs очікування"

До відома: про прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Успішний бізнес і податки"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Успішний бізнес і податки"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи підтримують українці медичну реформу. Соціологічне дослідження"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нові деталі справи українського бійця Віталія Марківа"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" організаторів "конопляного" Маршу свободи-2017 за зміни в державній наркополітиці

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як захистити український бізнес"

До відома: Про прес-конференцію в агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми популяризації науки в Україні: думки науковців"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА