10:30 23.05.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена України на 0 кілометрі?"

У вівторок, 23 травня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться конференція представників асоціації ветеранів прикордонників з бойовим досвідом у зоні АТО на тему: "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена Україна на 0 кілометрі?". Учасники: голова громадської організації "Всеукраїнський союз захисників кордону батьківської землі" Юрій Харченко; генерал-майор у відставці, командир Луганського прикордонного загону (2003-2006 рр.) Олег Медведчук; полковник, командир Луганського прикордонного загону в 2014 році, кавалер ордена Богдана Хмельницького II і III ступенів Сергій Дейнеко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (067) 446-00-34.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Докази причетності РФ до збройного конфлікту на Донбасі та свідчення атак на мирне населення передали в Гаагу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Настрої та очікування українців: регіональні особливості" за результатами соцопитування з вибіркою 30 тис. респондентів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Докази причетності РФ до збройного конфлікту на Донбасі та свідчення атак на мирне населення передали в Гаагу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Екологічна політика Києва: підсумки 2017 року і плани на 2018 рік"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міністерства приховують розмір премій топ-чиновників: результати дослідження"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Боротьба з корупцією "по-одеськи", або як за допомогою "тітушків" і корумпованих суддів розправляються з журналістами та здійснюють рейдерські захоплення"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Лікарні без тепла і забруднене повітря - результат усунення конкурентів "по-вінницьки"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Сучасні діти війни в Україні: ефективний захист або зволікання?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рекорди й антирекорди українського ринку нерухомості: підсумки-2017"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Верховний Суд став на захист пенсійних прав переселенців"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА