10:30 23.05.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена України на 0 кілометрі?"

У вівторок, 23 травня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться конференція представників асоціації ветеранів прикордонників з бойовим досвідом у зоні АТО на тему: "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена Україна на 0 кілометрі?". Учасники: голова громадської організації "Всеукраїнський союз захисників кордону батьківської землі" Юрій Харченко; генерал-майор у відставці, командир Луганського прикордонного загону (2003-2006 рр.) Олег Медведчук; полковник, командир Луганського прикордонного загону в 2014 році, кавалер ордена Богдана Хмельницького II і III ступенів Сергій Дейнеко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (067) 446-00-34.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Звернення до українських громад у країнах світу про спільні дії у створенні Вищого антикорупційного суду"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Безпрецедентна шахрайська схема ТОВ "Компанія РОНА": Hyundai Corporation і банки зазнали збитків і просять уваги громадськості"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Асоціації професійних політичних консультантів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Прийнятий держбюджет 2018: в аграріїв забрали 10 мільярдів гривень"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рішення Вищого суду правосуддя (Лондон) у справі ТРК Sky Mall"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Пілотне впровадження в Києві системи контролю рецептів і медикаментів за програмою "Доступні ліки"

До відома: про прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки ринку нерухомості України 2017: формула успіху і міжнародне визнання"

Про прес-брифінг Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Я не даю хабарі!": як виховати нетерпимість до корупції"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Профспілковий майдан" за відставку корупційних керівників Федерації профспілок України - голови Г.Осового та його заступника В.Саєнка"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА