10:30 23.05.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена України на 0 кілометрі?"

У вівторок, 23 травня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться конференція представників асоціації ветеранів прикордонників з бойовим досвідом у зоні АТО на тему: "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена Україна на 0 кілометрі?". Учасники: голова громадської організації "Всеукраїнський союз захисників кордону батьківської землі" Юрій Харченко; генерал-майор у відставці, командир Луганського прикордонного загону (2003-2006 рр.) Олег Медведчук; полковник, командир Луганського прикордонного загону в 2014 році, кавалер ордена Богдана Хмельницького II і III ступенів Сергій Дейнеко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (067) 446-00-34.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бобові культури. Назустріч викликам глобального попиту"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок нерухомості в Україні: реалії vs очікування"

До відома: про прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Успішний бізнес і податки"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Успішний бізнес і податки"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи підтримують українці медичну реформу. Соціологічне дослідження"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нові деталі справи українського бійця Віталія Марківа"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" організаторів "конопляного" Маршу свободи-2017 за зміни в державній наркополітиці

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як захистити український бізнес"

До відома: Про прес-конференцію в агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми популяризації науки в Україні: думки науковців"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА