13:00 31.10.2017

До відома: про "круглий стіл" у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи готова українська енергосистема до проходження осінньо-зимових пікових навантажень?"

У вівторок, 31 жовтня, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться "круглий стіл" на тему "Чи готова українська енергосистема до проходження осінньо-зимових пікових навантажень?". Учасники: заступник директора з оперативного управління - головний диспетчер ДП НЕК "Укренерго" Віталій Зайченко, заступник комерційного директора ДТЕК ЕНЕРГО Дмитро Маляр, заступник генерального директора ТОВ "ТехНова" Костянтин Горкуценко, віце-президент ВГО "Енергетична асоціація України" Олександр Рогозін, менеджер з комунікацій "ДТЕК ЕСКО" Антон Ковалишин. Очікуються учасники: фінансовий директор ПАТ "Київенерго" Тетяна Грязнова, президент громадської спілки "Асоціація операторів розподільчих електричних мереж" Віталій Григоровський (вул. Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перевірки касової дисципліни та готівкових розрахунків. Сучасна практика фіскалізації грошових розрахунків на базі законодавства "родом із 90-х"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спрощення дозвільної процедури для газовидобувних компаній - крок до незалежності країни"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейдерське захоплення риболовецько-спортивної бази "Козинка" і земель Києва за участю посадових осіб Козинської селищної ради"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перевірки касової дисципліни та готівкових розрахунків. Сучасна практика фіскалізації грошових розрахунків на базі законодавства" родом з 90-х"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Агрохолдинг "Астарта-Київ" "оголосив війну" міноритарним власникам і керівникам своїх агрокомпаній"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Насіров проти НАБУ: презумпція провини або повернення в 1933-й рік. Заява глави ДФС і його захисників"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Агрохолдинг "Астарта-Київ"" оголосив війну "міноритарним власникам і керівникам своїх агрокомпаній"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Антикорупційна карта 2.0: тепер ремонтні роботи під твоїм контролем!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами спільного всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного консорціумом із чотирьох дослідних центрів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як зупинити тютюновий наступ? Рекомендації експертів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА