11:00 14.11.2017

До відома: про прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Необхідність проведення скринінгу і раннє виявлення цукрового діабету"

У вівторок, 14 листопада, о 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби з діабетом на тему "Необхідність проведення скринінгу і раннє виявлення цукрового діабету". Учасники: завідувач відділенням ендокринології Київського міського ендокринологічного центру, кандидат медичних наук Костянтин Зуєв; завідуюча науковим відділом Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, кандидат медичних наук Валерія Орленко; медичний директор фармкомпанії "Фармак" Віталій Усенко; керівник відділу медичного маркетингу фармкомпанії "Фармак" Павло Довгошея; пацієнт, громадський діяч Ігор Дідик; директор з маркетингу компанії "Бізнес Кредит" Олена Карчевська (вул.Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перевірки касової дисципліни та готівкових розрахунків. Сучасна практика фіскалізації грошових розрахунків на базі законодавства "родом із 90-х"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спрощення дозвільної процедури для газовидобувних компаній - крок до незалежності країни"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейдерське захоплення риболовецько-спортивної бази "Козинка" і земель Києва за участю посадових осіб Козинської селищної ради"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перевірки касової дисципліни та готівкових розрахунків. Сучасна практика фіскалізації грошових розрахунків на базі законодавства" родом з 90-х"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Агрохолдинг "Астарта-Київ" "оголосив війну" міноритарним власникам і керівникам своїх агрокомпаній"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Насіров проти НАБУ: презумпція провини або повернення в 1933-й рік. Заява глави ДФС і його захисників"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Агрохолдинг "Астарта-Київ"" оголосив війну "міноритарним власникам і керівникам своїх агрокомпаній"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Антикорупційна карта 2.0: тепер ремонтні роботи під твоїм контролем!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами спільного всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного консорціумом із чотирьох дослідних центрів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як зупинити тютюновий наступ? Рекомендації експертів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА