10:30 16.11.2017

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перша українка наблизилася до підкорення всіх найвищих вершин світу"

У четвер, 16 листопада, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Перша українка наблизилася до підкорення всіх найвищих вершин світу". Тетяна Яловчак, яка підкорила Еверест, розпочне нове сходження на небезпечну і складну вершину в Антарктиді - гору Вінсон - у складі спортивної міжнародної експедиції, раніше початку сезону сходжень 22 листопада 2017 року (вул. Рейтарська, 8/5-А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (097) 000-11-89 (Сергій).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" посла Індії в Україні пана Маноджа Кумара Бхарті

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Крах довіри: результати опитування населення України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки"

До відома: про перенесення прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему "Національний перелік основних лікарських засобів: виклики і можливості"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Приватизаційний закон: сценарії та ризики приватизації державного майна"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як вижити у кризовому суспільстві? Психологія творчості - про вихід із глухого кута"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами участі України в MIPIM-2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" компанії "Нова Пошта"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену проблемам держрегулювання діяльності з технічної інвентаризації об'єктів нерухомості

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами участі України в MIPIM-2018

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА