13:00 14.02.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Боротьба з корупцією "по-одеськи", або як за допомогою "тітушків" і корумпованих суддів розправляються з журналістами та здійснюють рейдерські захоплення"

У середу, 14 лютого, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5а) розпочнеться прес-конференція на тему "Боротьба з корупцією "по-одеськи", або як за допомогою "тітушків" і корумпованих суддів розправляються з журналістами та здійснюють рейдерські захоплення".

 

Приміщення корпункту всеукраїнського  журналу "Антикорупційний вісник "Ваша Надія"", що по вул. Буніна, 28, в Одесі рейдерським чином захопили "невідомі" і вигнали звідти журналістів. Без нагляду лишилися документи й матеріали гучних журналістських розслідувань, а також документи, що містять адвокатську тайну. Хто за цим стоїть і чому це сталося? На ці та інші питання буде дано відповідь на прес-конференції.

Усі події зафіксовано на відео і буде надано журналістам для огляду й використання.

Йтиметься також про корупційні схеми, які розслідував та публікував Антикорупційний вісник, зокрема про незаконну передачу земель в Одесі, про афери з недобудовами та про діяльність "чорних нотаріусів і реєстраторів" (до відома: в Україні понад 3000 квартир і будинків переоформлено на колекторів).

Учасники прес-конференції:

Федір Олексюк, головний редактор всеукраїнського видання "Антикорупційного вісника "Ваша Надія"

Сергій Шульженко, офіційний Представник в Україні Європейської поліцейської асоціації

Ганна Бевз, директор ТОВ "Прометей-Південь" власника приміщення, яке захоплено рейдерами.

Світана Соколова, директор ТОВ "ЮНІСІА",Орендар частини захопленого приміщення

Володимир Дроздовський,  керівник корпункту всеукраїнського  журналу "Антикорупційний вісник "Ваша Надія" в Одеській   області,

Вікторія Курило, адвокат, потерпіла від захоплення квартири колекторами в м. Києві

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Докази причетності РФ до збройного конфлікту на Донбасі та свідчення атак на мирне населення передали в Гаагу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Настрої та очікування українців: регіональні особливості" за результатами соцопитування з вибіркою 30 тис. респондентів

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Докази причетності РФ до збройного конфлікту на Донбасі та свідчення атак на мирне населення передали в Гаагу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Екологічна політика Києва: підсумки 2017 року і плани на 2018 рік"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міністерства приховують розмір премій топ-чиновників: результати дослідження"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Лікарні без тепла і забруднене повітря - результат усунення конкурентів "по-вінницьки"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Сучасні діти війни в Україні: ефективний захист або зволікання?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рекорди й антирекорди українського ринку нерухомості: підсумки-2017"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Верховний Суд став на захист пенсійних прав переселенців"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Роздрібний ринок ліків: підсумки 2017 року і прогноз на 2018 рік"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА