15:37 23.12.2016

Більшість українців незадоволені діяльністю влади та опозиції – опитування

Київ. 23 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Діяльністю президента України Петра Порошенка цілком незадоволені 56% опитаних українців і швидше незадоволені 26% і лише 13% скоріше задоволені і 3% повністю задоволені його політикою.

Як свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", презентовані на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю, аналогічні показники невдоволення фіксуються і стосовно голови Верховної Ради Андрія Парубія, при цьому лише 9% скоріше задоволені його діяльністю і 1% респондентів повністю задоволені.

Діяльністю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана зовсім незадоволені 53% опитаних і 26% швидше незадоволені. 14% - швидше задоволені його діями і 2% повністю їх схвалюють.

Також 59% респондентів зовсім незадоволені і 27% - швидше незадоволені діяльністю парламентської коаліції, лише 6% скоріше задоволені і 1% повністю задоволені її діями.

При цьому 51% українців зовсім незадоволені і діяльністю парламентської опозиції і 27% - швидше незадоволені. 10% скоріше задоволені діями опозиції у Верховній Раді і 2% повністю схвалюють її.

Опитування було проведено 8-18 грудня 2016 року. Було опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА