14:38 28.02.2017

Індійські фармкомпанії в Україні перебувають у нерівних умовах порівняно з компаніями інших країн - посол Індії

Київ. 28 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Індійські фармацевтичні компанії на українському ринку перебувають у нерівних умовах ведення бізнесу порівняно з компаніями інших країн.

Таку думку посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті висловив на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

"На момент прибуття індійської фармпродукції в порт є затримка з боку митних органів та перевірних організацій. Європейську фармацевтичну продукцію оглядають дуже швидко, тоді як індійська проходить дуже тривалий процес огляду, що призводить до затримок постачання препаратів. Якщо Україна хоче отримувати вигоду від хороших індійських фармацевтичних препаратів, то треба звернути увагу на ці моменти", - сказав посол.

Крім того, він також зазначив, що індійські фармкомпанії, які працюють на ринку України, зазнають необґрунтованих перевірок із боку правоохоронних і регуляторних органів. При цьому відсутність підстав для надмірної кількості перевірок неодноразово було доведено в суді.

У свою чергу президент Міжнародної громадської організації "Асоціація індійських фармацевтичних виробників" (ІРМА) доктор Менон У.П.Р. також стверджує, що претензії, пред'явлені правоохоронцями індійським фармкомпаніям, були безпідставні.

Доктор Менон У.П.Р. зазначив, що торік у індійських фармацевтичних виробників міжнародні організації у рамках державних закупівель за кошти державного бюджету закупили для України низку генеричних лікарських препаратів, зокрема препарати для лікування туберкульозу та СНІДу.

Він висловив сподівання на збільшення цього року номенклатури та обсягу препаратів, які закуповують міжнародні організації для України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Києві 28 жовтня відбудеться акція з вимогою декриміналізації зберігання конопель для особистого споживання в малих дозах

Лише 2% українських науковців задоволені рівнем фінансування - опитування

Законопроект про заборону вилучення інформаційних систем може бути внесений до ВР наступного тижня - нардеп

Більше ніж дві треті українців хотіли б, щоб їхні діти та онуки навчалися за кордоном

Більшість українців вважають, що "безвіз" з ЄС призведе до відтоку робочої сили з країни

Найбільше українці хочуть працювати в Німеччині, Польщі, США та Канаді - опитування

35% українців хотіли б назавжди виїхати з країни - соцопитування

Найбільше українці хочуть працювати в Німеччині, Польщі, США та Канаді - опитування

Спрощення візового режиму для медтуристів може збільшити їх потік до України на 10% - експерт

Правозахисники виступають за відкликання з Ради законопроектів про обов'язкову публічну звітність для громадських об'єднань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА