14:38 28.02.2017

Індійські фармкомпанії в Україні перебувають у нерівних умовах порівняно з компаніями інших країн - посол Індії

Київ. 28 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Індійські фармацевтичні компанії на українському ринку перебувають у нерівних умовах ведення бізнесу порівняно з компаніями інших країн.

Таку думку посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті висловив на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

"На момент прибуття індійської фармпродукції в порт є затримка з боку митних органів та перевірних організацій. Європейську фармацевтичну продукцію оглядають дуже швидко, тоді як індійська проходить дуже тривалий процес огляду, що призводить до затримок постачання препаратів. Якщо Україна хоче отримувати вигоду від хороших індійських фармацевтичних препаратів, то треба звернути увагу на ці моменти", - сказав посол.

Крім того, він також зазначив, що індійські фармкомпанії, які працюють на ринку України, зазнають необґрунтованих перевірок із боку правоохоронних і регуляторних органів. При цьому відсутність підстав для надмірної кількості перевірок неодноразово було доведено в суді.

У свою чергу президент Міжнародної громадської організації "Асоціація індійських фармацевтичних виробників" (ІРМА) доктор Менон У.П.Р. також стверджує, що претензії, пред'явлені правоохоронцями індійським фармкомпаніям, були безпідставні.

Доктор Менон У.П.Р. зазначив, що торік у індійських фармацевтичних виробників міжнародні організації у рамках державних закупівель за кошти державного бюджету закупили для України низку генеричних лікарських препаратів, зокрема препарати для лікування туберкульозу та СНІДу.

Він висловив сподівання на збільшення цього року номенклатури та обсягу препаратів, які закуповують міжнародні організації для України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

РФ здійснила серію транскордонних атак на українські населені пункти, що може розглядатися як міжнародний збройний конфлікт - дослідження

Три четверті українців виступають проти скасування мораторію на продаж сільгоспземель - опитування

Кожен п'ятий опитаний українець підтримує надання ОРДЛО федеративного статусу в складі України - соцгрупа "Рейтинг"

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Тимошенко з нинішнім рейтингом виграла б другий тур у Порошенка - соцопитування

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА