19:20 25.04.2017

Голови Харківської, Донецької та Кіровоградської ОДА очолили рейтинг діяльності керівників областей від КВУ в I кварталі

Київ. 25 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична в першому кварталі 2017 року, як і за підсумками 2016 року, очолила рейтинг діяльності голів ОДА (5,18 бала), за нею йде голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський (4,62 бала), що піднявся з 11-го на друге місце.

"Керівник Харківської ОДА попри низку кризових ситуацій, які випали за цей час на регіон, продовжує зберігати перше місце в рейтингу. Цей регіон і в перспективі може зберігати лідерство", - зазначив генеральний директор Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель під час презентації проекту "Рейтинг діяльності голів ОДА в першому кварталі 2017 року" в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За словами О.Кошеля, експерти відзначили дії Ю.Світличної в кризовій ситуації, коли після вибухів на військових складах у м. Балаклії з небезпечного регіону оперативно евакуювали місцевих жителів.

"На другому місці - Донецька військово-цивільна адміністрація, яку очолює Павло Жебрівський. Він значно поліпшив свої позиції порівняно з рейтингом 2016 року, в якому посідав 11-те місце", - зазначив генеральний директор КВУ.

На його думку, значне зростання П.Жебрівського в рейтингу голів ОДА в першому кварталі цього року пов'язане із соціально-економічними показниками в цьому регіоні (збільшення рівня заробітної плати).

Згідно з даними, наведеними в дослідженні, розмір зарплати за останні 12 місяців (порівняно з лютим 2016 року) збільшився на 28,9%, у лютому 2017 року (порівняно з січнем 2017 року) - на 3,1%. Середня номінальна зарплата штатного працівника підприємств, установ і організацій у лютому 2017 року становила 6788 грн, що в 2,1 раза вище за рівень мінімальної зарплати.

"Ми прогнозуємо, що в наступних дослідженнях рейтинг Донецької військово-цивільної адміністрації може залишатися дуже високим. Більше того, область має перспективи поліпшити результат у реформі децентралізації. Відповідно до перспективного плану в цій області мають бути створені 39 об'єднаних громад", - зазначив О.Кошель.

За його словами, на третьому місці, як і минулого року, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко (3,68 бала).

До першої п'ятірки рейтингу також увійшли голови Тернопільської та Закарпатської обласних адміністрацій - Степан Барна (3,32 бала) і Геннадій Москаль (3,23).

П'ять останніх місць рейтингу (20-24) розділили голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв (2,32 бала), Черкаської ОДА Юрій Ткаченко (2,28), Рівненської ОДА Олексій Муляренко (1,99), Чернівецької ОДА Олександра Фищука (1,49) і Волинської ОДА Володимир Гунчик (1,42).

Під час оцінки діяльності керівників ОДА враховували показники соціально-економічного розвитку регіону та результати опитування експертів.

Відповіді на анкети дослідження надали 276 експертів з усіх областей, території яких перебувають під контролем України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські мандрівники Солярчуки пройшли на вітрильному катамарані понад 3,9 тис. морських миль Атлантичним океаном

2017 рік в областях України став роком гучних корупційних скандалів - КВУ

Мін’юст цього року створить реєстр боржників з аліментів

Бізнесмен Долинський подасть позов до ЄСПЛ на компенсацію Україною $1 млн збитків за втрату контролю над Житомирською кондфабрикою

Українська альпіністка Яловчак підкорила пік Вінсон в Антарктиді - завершальну вершину своєї програми

Видавці журналу "Бізнес" мають намір зробити його колективним медіа, залучити 100 бізнесменів у співвласники

Збитки сільгоспвиробника "Аграріан 2016" внаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

Більше половини українців не підтримують надання російській мові статусу державної - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА