19:20 25.04.2017

Голови Харківської, Донецької та Кіровоградської ОДА очолили рейтинг діяльності керівників областей від КВУ в I кварталі

Київ. 25 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична в першому кварталі 2017 року, як і за підсумками 2016 року, очолила рейтинг діяльності голів ОДА (5,18 бала), за нею йде голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський (4,62 бала), що піднявся з 11-го на друге місце.

"Керівник Харківської ОДА попри низку кризових ситуацій, які випали за цей час на регіон, продовжує зберігати перше місце в рейтингу. Цей регіон і в перспективі може зберігати лідерство", - зазначив генеральний директор Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель під час презентації проекту "Рейтинг діяльності голів ОДА в першому кварталі 2017 року" в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За словами О.Кошеля, експерти відзначили дії Ю.Світличної в кризовій ситуації, коли після вибухів на військових складах у м. Балаклії з небезпечного регіону оперативно евакуювали місцевих жителів.

"На другому місці - Донецька військово-цивільна адміністрація, яку очолює Павло Жебрівський. Він значно поліпшив свої позиції порівняно з рейтингом 2016 року, в якому посідав 11-те місце", - зазначив генеральний директор КВУ.

На його думку, значне зростання П.Жебрівського в рейтингу голів ОДА в першому кварталі цього року пов'язане із соціально-економічними показниками в цьому регіоні (збільшення рівня заробітної плати).

Згідно з даними, наведеними в дослідженні, розмір зарплати за останні 12 місяців (порівняно з лютим 2016 року) збільшився на 28,9%, у лютому 2017 року (порівняно з січнем 2017 року) - на 3,1%. Середня номінальна зарплата штатного працівника підприємств, установ і організацій у лютому 2017 року становила 6788 грн, що в 2,1 раза вище за рівень мінімальної зарплати.

"Ми прогнозуємо, що в наступних дослідженнях рейтинг Донецької військово-цивільної адміністрації може залишатися дуже високим. Більше того, область має перспективи поліпшити результат у реформі децентралізації. Відповідно до перспективного плану в цій області мають бути створені 39 об'єднаних громад", - зазначив О.Кошель.

За його словами, на третьому місці, як і минулого року, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко (3,68 бала).

До першої п'ятірки рейтингу також увійшли голови Тернопільської та Закарпатської обласних адміністрацій - Степан Барна (3,32 бала) і Геннадій Москаль (3,23).

П'ять останніх місць рейтингу (20-24) розділили голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв (2,32 бала), Черкаської ОДА Юрій Ткаченко (2,28), Рівненської ОДА Олексій Муляренко (1,99), Чернівецької ОДА Олександра Фищука (1,49) і Волинської ОДА Володимир Гунчик (1,42).

Під час оцінки діяльності керівників ОДА враховували показники соціально-економічного розвитку регіону та результати опитування експертів.

Відповіді на анкети дослідження надали 276 експертів з усіх областей, території яких перебувають під контролем України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сходженням на гору Вінсон українська альпіністка Яловчак підкорить сім найвищих вершин Землі

Понад 5 тис. випадків порушення припинення вогню в зоні АТО зафіксувала СММ ОБСЄ за тиждень - Хуг

Прикордонник у наряді сам визначає, стріляти йому чи ні, згідно з наказом № 200 - Колмогоров

Кримський татарин Параламов розповів, як у Криму співробітники ФСБ під катуваннями змусили його "зізнатися" в злочинах

Український стронгмен Посудевський установив новий рекорд України

В Україні необхідно ввести реєстрацію нерухомості з прив'язкою до земділянки - Мін'юст

Протестні акції фонові, але послаблюють владу - політологи

У Києві 28 жовтня відбудеться акція з вимогою декриміналізації зберігання конопель для особистого споживання в малих дозах

Лише 2% українських науковців задоволені рівнем фінансування - опитування

Законопроект про заборону вилучення інформаційних систем може бути внесений до ВР наступного тижня - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА