16:23 03.05.2017

Препарати для дитячої онкології, закуплені за кошти ПРООН 2016 р., ще зберігаються на складах "Укрмедпостач" - лікар "Охматдиту"

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Препарати для лікування дитячої онкології, куплені і поставлені на початку квітня 2017 року програмою розвитку ООН (ПРООН, UNDP) за кошти 2016 року, досі зберігаються на складах держпідприємства "Укрмедпостач", повідомив завідувач відділення трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит" (Київ) Олег Рижак на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна"

"Минуло вже більше двох тижнів і жоден із цих трьох препаратів не отримала жодна лікарня, зокрема і НДСЛ "Охматдит". Вони лежать на складах "Укрмедпостач", - сказав він.

Крім того, зазначив О. Рижак, незважаючи на те, що, відповідно до технічного завдання, термін придатності препаратів має становити не менше 15 місяців або, як мінімум, 75% від загального терміну придатності медикаментів, термін придатності препаратів для лікування дитячої онкології, поставлених на початку квітня, становить 59%.

"Три препарати виробництва однієї поважної світової фармкомпанії, які дійсно необхідні, були закуплені в обсязі приблизно 30% від передбаченого закупівлями 2016 року, тобто, не на 60 млн грн, а на 20 млн грн. Вони були завезені в Україну, але чомусь ще тиждень простояли на митниці", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що ПРООН на початку квітня поставила в Україну велику партію лікарських засобів за програмою дитячої онкології на суму 60 млн грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські мандрівники Солярчуки пройшли на вітрильному катамарані понад 3,9 тис. морських миль Атлантичним океаном

2017 рік в областях України став роком гучних корупційних скандалів - КВУ

Мін’юст цього року створить реєстр боржників з аліментів

Бізнесмен Долинський подасть позов до ЄСПЛ на компенсацію Україною $1 млн збитків за втрату контролю над Житомирською кондфабрикою

Українська альпіністка Яловчак підкорила пік Вінсон в Антарктиді - завершальну вершину своєї програми

Видавці журналу "Бізнес" мають намір зробити його колективним медіа, залучити 100 бізнесменів у співвласники

Збитки сільгоспвиробника "Аграріан 2016" внаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

Більше половини українців не підтримують надання російській мові статусу державної - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА