16:23 03.05.2017

Препарати для дитячої онкології, закуплені за кошти ПРООН 2016 р., ще зберігаються на складах "Укрмедпостач" - лікар "Охматдиту"

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Препарати для лікування дитячої онкології, куплені і поставлені на початку квітня 2017 року програмою розвитку ООН (ПРООН, UNDP) за кошти 2016 року, досі зберігаються на складах держпідприємства "Укрмедпостач", повідомив завідувач відділення трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит" (Київ) Олег Рижак на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна"

"Минуло вже більше двох тижнів і жоден із цих трьох препаратів не отримала жодна лікарня, зокрема і НДСЛ "Охматдит". Вони лежать на складах "Укрмедпостач", - сказав він.

Крім того, зазначив О. Рижак, незважаючи на те, що, відповідно до технічного завдання, термін придатності препаратів має становити не менше 15 місяців або, як мінімум, 75% від загального терміну придатності медикаментів, термін придатності препаратів для лікування дитячої онкології, поставлених на початку квітня, становить 59%.

"Три препарати виробництва однієї поважної світової фармкомпанії, які дійсно необхідні, були закуплені в обсязі приблизно 30% від передбаченого закупівлями 2016 року, тобто, не на 60 млн грн, а на 20 млн грн. Вони були завезені в Україну, але чомусь ще тиждень простояли на митниці", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що ПРООН на початку квітня поставила в Україну велику партію лікарських засобів за програмою дитячої онкології на суму 60 млн грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА