13:41 14.06.2017

Більшість українців відзначає погіршення матеріального становища за рік і неможливість оплачувати житлокомпослуги - опитування

Київ. 14 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Майже дві треті опитаних українців (60%) стверджують, що за останній рік їхнє матеріальне становище погіршилося, майже у третини (30%) воно не змінилося й у 6% - покращилося, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з результатами дослідження, які були представлені на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, понад 60% опитаних не під силу оплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги, 35% мають можливість їх оплачувати.

Крім того, абсолютна більшість опитаних (97%) відчуває на собі підвищення цін на споживчі товари і послуги поточного року.

На думку 65% респондентів, головною причиною соціально-економічного становища, в якому нині перебуває країна, є непрофесіоналізм і корупція нинішньої влади. При цьому більше ніж половина (54%) опитаних вважає головною причиною - військові дії на сході, майже третина (31%) - нездатність Верховної Ради ухвалювати потрібні країні закони, 28% - непрофесіоналізм і корупцію попередньої української влади.

Як зазначено в прес-релізі, на заході України головною причиною вважають військові дії на сході, непрофесіоналізм і корупцію попередньої влади, тоді як на півдні та сході більше відзначають непрофесіоналізм і корупцію нинішньої влади, нездатність парламенту ухвалювати необхідні закони, відсутність політичного компромісу між опозицією та владою, проведення зовнішніми силами спецоперації з ослаблення України та низьку підтримку населенням реформ.

За результатами опитування, з тезою, що Україна на сьогодні перебуває в стані хаосу, погоджуються 85% респондентів (10% не згодні з твердженням), у стані розвалу - 75% (17% не згодні), в стані змін - згодні 44% (не згодні 50%).

Водночас 21% опитаних згоден із твердженням, що Україна перебуває в стані розвитку (71% з цим не згоден), 17% вважають, що нинішнє становище - консолідація (58% так не вважають).

Опитування було проведене 19-25 травня 2017 року соціологічною групою "Рейтинг". Методом особистого формалізованого інтерв'ю опитали 2000 респондентів віком від 18 років. Похибка репрезентативності дослідження - не більше ніж 2,2%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

В Україні учасники фармринку занепокоєні непрозорістю формування Нацпереліку ліків

Члени "Національних дружин" не використовують зброю і не підтримують нікого з політиків - командир

Україна і Порошенко у 2018 році зазнаватимуть тиску з боку Заходу і РФ - думка

Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Маломуж пропонує переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з широким колом міжнародних партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА