14:30 10.07.2017

Законопроект про реінтеграцію Донбасу не буде внесене на розгляд ВР щонайменше до осені - думка

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Проект закону про деокупацію тимчасово непідконтрольних владі України районів Донецької та Луганської областей не буде внесено на розгляд Верховної Ради мінімум до осені, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Скільки було говорено-переговорено про закон про реінтеграцію Донбасу, деокупацію... З одного боку, треба якось владу зберегти, а з іншого боку - хто вам дасть закон про деокупацію Донбасу провести? Який сенс у цьому сьогодні, після того, як була зустріч у Гамбурзі Тіллерсона (7 липня в Гамбурзі держсекретар США Рекс Тіллерсон зустрічався з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим - ІФ)", - сказав В.Карасьов у понеділок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

Він додав: "Забудьте про цей закон, не буде ніякого закону про деокупацію і реінтеграцію Донбасу. Нехай розглядає (РНБО - ІФ) цей закон, але чи буде він спрямований до Верховної Ради? Не буде спрямований, принаймні до осені".

Раніше в понеділок голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що проект закону про деокупацію тимчасово непідконтрольних владі України районів Донецької та Луганської областей ще не зареєстрований у парламенті і не пройшов процедуру остаточного узгодження.

Джерело повідомило агентству "Інтерфакс-Україна", що РНБО в понеділок, 10 липня, розгляне проект закону про деокупацію тимчасово непідконтрольних владі України районів Донецької та Луганської областей. Очікується, що на цьому засіданні РНБО схвалить законопроект, після чого він буде переданий президенту для внесення в парламент.

Секретар РНБО Олександр Турчинов 13 червня в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" сказав, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ. Він проанонсував розробку відповідного законопроекту і висловив надію, що документ буде ухвалений Верховною Радою ще на поточній сесії.

Президент України Петро Порошенко 14 червня повідомив, що за його дорученням триває розробка проекту закону по реінтеграцію Донбасу, який міститиме низку заходів щодо повернення окупованих територій України. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти й народні депутати. Законопроект базується на умовах, закріплених у Мінських домовленостях.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Насіров юридично залишається главою ДФС, переконані його адвокати

Насіров заявив, що готовий обстоювати свою невинність у суді

В Україні створили антикорупційну онлайн-карту ремонтів в обласних центрах

У разі дострокових виборів до ВР "Народний фронт" можуть замінити "Громадянська позиція" та "За життя" - соцопитування

Transparency International Ucraine виступає за посилення контролю над порушеннями антитютюнового законодавства

Майже 60% опитаних громадян України не підтримують проведення масових протестних акцій - соцопитування

Вступ України до ЄС підтримує більше ніж половина українців, вступ до НАТО - понад 43% - опитування

У разі дострокових виборів до ВР "Народний фронт" можуть замінити "Громадянська позиція" та "За життя" - соцопитування

Лише 6,2% українців називають ситуацію в країні стабільною - соцопитування

Українці назвали війну на Донбасі, зростання цін та низькі доходи найактуальнішими проблемами - соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА