14:30 10.07.2017

Законопроект про реінтеграцію Донбасу не буде внесене на розгляд ВР щонайменше до осені - думка

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Проект закону про деокупацію тимчасово непідконтрольних владі України районів Донецької та Луганської областей не буде внесено на розгляд Верховної Ради мінімум до осені, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Скільки було говорено-переговорено про закон про реінтеграцію Донбасу, деокупацію... З одного боку, треба якось владу зберегти, а з іншого боку - хто вам дасть закон про деокупацію Донбасу провести? Який сенс у цьому сьогодні, після того, як була зустріч у Гамбурзі Тіллерсона (7 липня в Гамбурзі держсекретар США Рекс Тіллерсон зустрічався з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим - ІФ)", - сказав В.Карасьов у понеділок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

Він додав: "Забудьте про цей закон, не буде ніякого закону про деокупацію і реінтеграцію Донбасу. Нехай розглядає (РНБО - ІФ) цей закон, але чи буде він спрямований до Верховної Ради? Не буде спрямований, принаймні до осені".

Раніше в понеділок голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що проект закону про деокупацію тимчасово непідконтрольних владі України районів Донецької та Луганської областей ще не зареєстрований у парламенті і не пройшов процедуру остаточного узгодження.

Джерело повідомило агентству "Інтерфакс-Україна", що РНБО в понеділок, 10 липня, розгляне проект закону про деокупацію тимчасово непідконтрольних владі України районів Донецької та Луганської областей. Очікується, що на цьому засіданні РНБО схвалить законопроект, після чого він буде переданий президенту для внесення в парламент.

Секретар РНБО Олександр Турчинов 13 червня в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" сказав, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ. Він проанонсував розробку відповідного законопроекту і висловив надію, що документ буде ухвалений Верховною Радою ще на поточній сесії.

Президент України Петро Порошенко 14 червня повідомив, що за його дорученням триває розробка проекту закону по реінтеграцію Донбасу, який міститиме низку заходів щодо повернення окупованих територій України. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти й народні депутати. Законопроект базується на умовах, закріплених у Мінських домовленостях.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

В Україні учасники фармринку занепокоєні непрозорістю формування Нацпереліку ліків

Члени "Національних дружин" не використовують зброю і не підтримують нікого з політиків - командир

Україна і Порошенко у 2018 році зазнаватимуть тиску з боку Заходу і РФ - думка

Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Маломуж пропонує переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з широким колом міжнародних партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА