16:18 13.07.2017

ТРК "Ера" відмовиться від ліцензії на аналогове мовлення на користь телеканалу "UA:Перший"

Київ. 13 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Телерадіокомпанія "Ера" відмовиться від ліцензії на аналогове мовлення на користь телеканалу "UA:Перший".

Як повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія під час прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна", про це з медіакомпанією домовилося керівництво НСТУ.

ТРК "Ера", яка з 2001 року мовила паралельно з телеканалом "UA:Перший" щодня протягом понад п'яти годин (з 6:00 до 9:00 та з 23:00 до 1:20), з 1 серпня покидає ефір.

Компанії розпочинають співпрацю, в рамках якої "Ера Медіа" отримає можливість виходити в ефірі "UA:Перший" з 6:30 до 09:30 з ранковою розважально-інформаційною програмою.

"Нарешті ми вирішили питання, яке не могло зрушитися з місця протягом 16 років, від тієї миті, як Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України надала "Ері" ліцензію на аналогове мовлення в мережі УТ-1. Нам вдалося знайти компроміс, який влаштовує обидві сторони. Тепер принцип "одна частота - один канал" знову запрацює", - зазначив З.Аласанія.

У свою чергу генеральний директор "Ера Медіа" Ігор Лоташевський зазначив, що встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокової співпраці "Ера Медіа" та НСТУ спрямовані на втілення спільних проектів.

"ТРК "Ера" відмовляється від продовження ліцензії на аналогове ефірне мовлення з 1 серпня 2017 року. При цьому ми переходимо до професійної співпраці і на замовлення НСТУ вироблятимемо не менше трьох годин телепродукції на день для ранкового ефіру телеканалу UA:Перший ", - сказав І.Лоташевський.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

В Україні учасники фармринку занепокоєні непрозорістю формування Нацпереліку ліків

Члени "Національних дружин" не використовують зброю і не підтримують нікого з політиків - командир

Україна і Порошенко у 2018 році зазнаватимуть тиску з боку Заходу і РФ - думка

Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Маломуж пропонує переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з широким колом міжнародних партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА