13:24 25.07.2017

Націоналісти анонсують початок блокування російських компаній в Україні на вересень

Київ. 25 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Низка націоналістичних організацій заявляють про намір розпочати з осені поточного року акції із блокування діяльності російських компаній в Україні.

На прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" у вівторок позафракційний народний депутат України Андрій Іллєнко розповів, що заради таких акцій свої зусилля об'єднують партія "Національний корпус", ВО "Свобода" і "Правий сектор".

"Основну частину цієї акції ми почнемо реалізовувати з вересня. Ми вже звертаємося до всіх українців із закликом разом закінчити це неподобство. Якщо влада цього не хоче робити, все в свої руки має взяти громадянське суспільство", - сказав він.

"Четвертий рік йде війна, щодня гинуть наші герої на фронті, а ми далі бачимо насильство корупційного російського бізнесу в Україні. Влада цьому сприяє і наживається. Ми досі не захищені економічно перед обличчям російської агресії. Це не нормальна ситуація", - пояснив він.

А.Іллєнко також наголосив, що кампанія буде спрямована проти російського бізнесу, "ми не плануємо робити українців заручниками ситуації".

"Народ має бути готовий до наших акцій. Вони будуть абсолютно мирними", - зазначив він.

Депутат нагадав про дії "Національного корпусу" з блокування роботи центрального офісу Сбербанку. "Такі акції дуже часто є єдиним виходом із ситуації. Можливо, саме завдяки такій акції сьогодні припинилася експансія російського капіталу в український банківський сектор", - додав він.

Народний депутат України Олег Петренко зазначив, що на сьогодні немає чіткого списку компаній, діяльність яких активісти планують блокувати.

Спікер політичної партії "Національний Корпус" Олександр Алфьоров поінформував, що майданчиком для обговорення планів щодо блокування і обговорення всіх питань вже є сторінка "Чорний список" у Facebook.

"Ми починаємо з майданчиків для обговорення. З вересня вже будуть нові технології, дані про діяльність таких компаній збиратиvenm і професійно систематизуватимуть", - сказав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мін’юст цього року створить реєстр боржників з аліментів

Бізнесмен Долинський подасть позов до ЄСПЛ на компенсацію Україною $1 млн збитків за втрату контролю над Житомирською кондфабрикою

Українська альпіністка Яловчак підкорила пік Вінсон в Антарктиді - завершальну вершину своєї програми

Видавці журналу "Бізнес" мають намір зробити його колективним медіа, залучити 100 бізнесменів у співвласники

Збитки сільгоспвиробника "Аграріан 2016" внаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

Більше половини українців не підтримують надання російській мові статусу державної - опитування

Кожен другий українець проти візового режиму з Росією - опитування

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА