17:00 25.07.2017

Рішення про легалізацію зброї в Україні не можна приймати без широкого громадського діалогу - Петренко

Київ. 25 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Міністр юстиції України Павло Петренко вважає за необхідне проведення широкого громадського обговорення питання можливої легалізації зброї.

"У мене чітка позиція з цього приводу: будь-які речі в цьому плані не можна приймати на емоціях і без широкого громадського діалогу", - сказав П.Петренко журналістам у вівторок в Києві.

Він провів паралель з прийняттям так званого "закону Савченко", внаслідок якого на вулиці країни вийшли близько 15 тис. злочинців, понад 14 тис. з яких знову скоювали злочини. "Тому питання легалізації зброї має стати питанням широкого суспільного діалогу, чи готове українське суспільство, щоб вулицями ходили люди з легальними гладкоствольними пістолетами", - пояснив П.Петренко.

За його словами, необхідно чітко проговорити і прописати всі норми, перш ніж приймати конкретні рішення.

"Тому я проти популістських заяв про те, що давайте від завтра легалізуємо всю зброю і дамо можливість, щоб українці нібито захищалися", - сказав П.Петренко.

Що стосується можливості носіння зброї колишніми військовослужбовцями, то, за словами міністра, це питання також має бути предметом дискусії.

"Я вважаю, що, напевно, ми ще не готові до огульної легалізації зброї", - підсумував П.Петренко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА